خراسان جنوبی تاکید فرماندار بیرجند  بر اهمیت بیمه اجتماعی

خراسان جنوبی تاکید فرماندار بیرجند  بر اهمیت بیمه اجتماعی

فرماندار شهرستان بیرجند استان خراسان جنوبی بر ضرورت توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این شهرستان تاکید کرد و گفت: موضوع بیمه اجتماعی باید به عنوان یک ضرورت مدنظر همه مسئولان شهرستان باشد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان بیرجند که با حضور فرماندار‌، معاون فرماندار‌، بخشدار و اعضای شوراهای اسلامی روستا و روسای ادارات مربوطه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد ناصری، فرماندار بیرجند با بیان مزایا و فواید بیمه اجتماعی برای اقشار مختلف جامعه بویژه روستاییان و عشایر‌، این بیمه را  ضرورتی اجتناب ناپذیر توصیف کرد و آن‌را فرصتی ارزشمند دانست تا جامعه هدف صندوق از حمایت‌های دولت برخوردار شوند.

وی افزود: موضوع بیمه اجتماعی می‌بایست به‌عنوان یک وظیفه اصلی مد‌نظر و توجه جدی اعضای شورای اسلامی و دهیاران قرار گرفته و با یک تلاش جهادی که می‌تواند یکی از خدمات ماندگار در طول چند سال آینده باشد وشاهد رشد بیمه در سطح شهرستان باشیم.

ناصری تاکید کرد: بخشداران باید عملکرد اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و همچنین دهیاران را در زمینه بیمه اجتماعی بصورت ماهیانه رصد و به فرماندار گزارش کنند.

فرج زاده‌، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان هم در این جلسه هدف اصلی از تشکیل جلسات توسعه بیمه اجتماعی در هر شهرستان را در وهله اول افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی به رابطین بین دولت و ملت ( دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی ) عنوان و بیان داشت: این جلسات همچون دوره آموزشی بیمه اجتماعی است تا با اطلاعات کامل رسالت انتقال خدمات نظام جمهوری اسلامی و دولت بنحو مطلوبی به اقشار زحمتکش و مولد جامعه به انجام برسد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 748
  • 4,128,012
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©