سیستان و بلوچستان بررسی راهکارهای افزایش تعداد بیمه‌شدگان کورین با همکاری شورای هماهنگی

سیستان و بلوچستان بررسی راهکارهای افزایش تعداد بیمه‌شدگان کورین با همکاری شورای هماهنگی

با هدف اطلاع‌رسانی و بررسی راهکارهای افزایش تعداد بیمه‌شدگان جدید و مرتفع شدن مشکلات بیمه اجتماعی‌، جلسه شورای هماهنگی بخش کورین با حضور مدیران کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی‌، فنی و حرفه‌ای‌، بهزیستی‌، بانک تعاون‌، صندوق کارآفرینی امید، بخشدار کورین‌، معتمدین‌، دهیاران و کارگزاران این بخش برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه، جهاندیده، مدیر کل تعاون کار، و رفاه اجتماعی از این وزارتخانه به‌عنوان بزرگترین وزارتخانه دولت که دارای وظایف متعدد و ارزشمندی همچون بیمه اجتماعی است یاد کرد و گفت: باید با حضور مداوم متولیان در بخش‌های مختلف اولا مردم را با خدمات گسترده این وزارتخانه آشنا کرد و ثانیا از نزدیک نسبت به بررسی و رفع مسائل و مشکلات مردم منطقه اقدام سریعی صورت پذیرد.

در این جلسه، امان‌الله شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان هم با توجه به تاثیر حضور مدیران در بین مردم برای رفع مشکلات‌، خواستار تداوم اینگونه جلسات در بخش‌های دیگر استان شد و در ادامه به بیان سیاست‌ها و برنامه‌های دولت و صندوق در رابطه با روستاییان و عشایر پرداخت.

وی گفت: بسیاری از مشکلات روستاییان با عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به خوبی مدیریت و مرتفع می‌شوند و به همین دلیل استفاده کردن از این ظرفیت می‌تواند اهمیت بسیاری داشته باشد.

در خبری دیگر جلسه‌ای با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان در محل بخشداری زرآباد شهرستان بندری کنارک برگزار و مقرر شد از ظرفیت دفاتر پیشخوان دولت در زمینه کارگزاری با هدف جذب بیمه‌شدگان جدید و همچنین از دهیاران‌، اعضای شورای اسلامی روستا و معتمدین در جهت اطلاع‌رسانی از خدمات دولت بیشتر استفاده شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,208
  • 4,129,472
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©