گیلان برگزاری گردهمایی دهیاران و اعضاء شوراهای بخش مرکزی رشت

گیلان برگزاری گردهمایی دهیاران و اعضاء شوراهای بخش مرکزی رشت

گردهمایی دهیاران و اعضاء شوراهای اسلامی جدیدالورود بخش مرکزی رشت به منظور آشنایی با طرح ملی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این گردهمایی که با حضور مدیرکل تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی‌ استان، بخشداری مرکزی رشت‌، مدیر صندوق بیمه اجتماعی گیلان و مقامات محلی و بومی تشکیل شد محمود ایزد دوست، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در ابتدا به تشریح اهداف برنامه‌های صندوق بیمه اجتماعی پرداخت و گفت: برای رفع دغدغه آینده روستائیان و کشاورزان راهی جز عضویت در بیمه اجتماعی وجود ندارد‌ و در این رابطه باید کاری کنیم که همه روستائیان و جوانان در این طرح عضو شوند.

ویشکاهی، بخشدار مرکزی رشت هم با توصیه‌های اکید برای کشاورزان و روستائیان برای عضویت در صندوق بیمه گفت: همه دهیاران تکلیف اخلاقی دارند که مردم را تشویق به عضویت در بیمه اجتماعی روستائیان کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©