مرکزی شورای‌های اسلامی بیشترین وظیفه را در خصوص بیمه اجتماعی دارند

مرکزی شورای‌های اسلامی بیشترین وظیفه را در خصوص بیمه اجتماعی دارند

ریییس شورای شهر اراک‌ تاکید کرد: جلسات راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر باید بصورت تخصصی و منظم در هر بخش شهرستان برگزار شود.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی اکبر ساروقی در جلسه‌ای که با هدف اطلاع‌رسانی و بررسی راهکارهای افزایش تعداد بیمه‌شدگان جدید و مرتفع شدن موانع جذب و تمدید بیمه‌شدگان با حضور اعضای شورای اسلامی شهرستان اراک و معاون مدیرکل امور روستایی استانداری مرکزی در فرمانداری اراک برگزار شد با بیان این مطلب تاکید کرد: به نظر می‌رسد باید تفاهم‌نامه‌ای بین مدیریت صندوق استان و شورای شهرستان اراک منعقد شود تا نتایج حاصله پس از یک دوره معین به‌اطلاع مردم برسد.

همچنین در این جلسه سرپرست صندوق بیمه اجتماعی استان مرکزی به تشریح کامل نحوه عضویت و برخورداری از مزایای صندوق پرداخت و در بحث آماری به این نکته اشاره کرد که جایگاه شهرستان اراک در استان در رتبه سوم است.

مرتضی سورانه عضو شورای شهرستان اراک هم در این جلسه بر اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی جامعه هدف نسبت به حقوق خود و نحوه برخورداری از مزایای بیمه روستاییان تاکید و خاطر‌نشان کرد که شورای های اسلامی شهر و روستا بیشترین وظیفه را در خصوص بیمه روستاییان دارند و نباید کوتاهی کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 654
  • 3,888,909
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©