سیستان و بلوچستان بررسی راهکارهای گسترش خدمات بیمه اجتماعی در منطقه آزاد چابهار 

سیستان و بلوچستان بررسی راهکارهای گسترش خدمات بیمه اجتماعی در منطقه آزاد چابهار 

با هدف آشنایی بیشتر از خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جلسه ای با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان و مدیر گردشگری منطقه آزاد چابهار برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه که علاوه بر معرفی صندوق به بررسی راهکارهای گسترش خدمات بیمه اجتماعی در حوزه فعالیت منطقه آزاد چابهار پرداخته شد‌، امان‌الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان ضمن اشاره به ظرفیت و مزیت‌های صندوق اعلام آمادگی کرد تا از جامعه هدف صندوق که در منطقه آزاد مستقر و مشغول فعالیت هستند حمایت‌های کامل صورت گیرد.

شهرکی، مدیر گردشگری منطقه آزاد چابهار هم با استقبال از حمایت‌های دولت در قالب بیمه اجتماعی قول مساعد داد با توجه به اینکه این منطقه دارای ظرفیت‌های خوب صنایع‌دستی، سوزن‌دوزی و دریایی بوده و بیمه اجتماعی یکی از دغدغه‌های آنان است، تمامی فعالان حوزه صنایع‌دستی و گردشگری با همکاری منطقه آزاد نسبت به بیمه شدن اقدام کننده و در سال آینده با هدف‌گذاری بهتری افراد بیشتری تحت پوشش این بیمه درآیند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 590
  • 3,888,845
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©