مدیر‌عامل منطقه آزاد چابهار: از ظرفیت بیمه اجتماعی در منطقه آزاد استفاده بیشتری خواهد شد   

مدیر‌عامل منطقه آزاد چابهار: از ظرفیت بیمه اجتماعی در منطقه آزاد استفاده بیشتری خواهد شد   

مدیر‌عامل منطقه آزاد چابهار بر استفاده بیشتر از ظرفیت بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این منطقه آزاد تاکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان اختتامیه کارگاه آموزشی کسب و کارهای بومی‌، محلی و سوزن‌دوزی عبدالرحیم کردی با بیان این مطلب تصریح کرد: این قول را می‌دهیم که موضوع بیمه اجتماعی، برای تمام ساکنان روستاهای منطقه در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: هدیه منطقه آزاد به 10 نفر از برگزیدگان برتر هنر سوزندوزی بلوچ‌، پرداخت کامل حق بیمه اجتماعی آنها خواهد بود.

امان‌الله شاقوزایی هم در این مراسم به شرایط‌، مزایا و خدمات بلند‌مدت صندوق اشاره و اظهار داشت: تنها عاملی که باعث افزایش تولید و احساس رضایت از شغل در افراد بویژه در حوزه صنایع‌دستی خواهد شد موضوع مهم بیمه اجتماعی است که به افراد برای ادامه فعالیت انگیزه تلاش  بیشتر می‌دهد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان افزود: با توجه به خشک‌سالی‌های اخیر و کاهش فعالیت‌های کشاورزی‌، گسترش و توسعه صنایع دستی بیمه اجتماعی می‌تواند به اقتصاد خانواده و منطقه کمک شایانی کند و باعث ماندگاری روستاییان در روستا شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 574
  • 3,871,875
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©