گیلان تشکیل ستاد راهبری صندوق بیمه اجتماعی در شهرستان رضوانشهر

گیلان تشکیل ستاد راهبری صندوق بیمه اجتماعی در شهرستان رضوانشهر

ستاد راهبری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر با حضور فرماندار‌، بخشداران رضوانشهر، دهیاران و اعضاء شورای اسلامی این شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این نشست، امام جمعه رضوانشهر بر اینکه همه جمعیت شهرستان رضوانشهر باید برای تضمین زندگی آینده‌شان به عضویت صندوق بیمه اجتماعی در‌آیند تاکید کرد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان هم در این جلسه به تشریح اهداف‌، برنامه‌ها‌، مزایا و شرایط عضویت در صندوق بیمه اجتماعی پرداخت.

فرماندار رضوانشهر هم در این جلسه به دهیاران و شوراهای اسلامی دستور داد تا با تشکیل اجتماعات روستایی‌، اهداف و برنامه‌های بیمه اجتماعی روستائیان را برای اهالی روستا‌ها تشریح کنند و تاکید کرد یکایک دهیاران در اسرع وقت‌، با نصب بنر در حوزه فعالیت‌شان‌، اهداف بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر را اطلاع‌رسانی کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©