مرکزی استفاده از تمام ظرفیت نظام اداری بخش مرکزی دلیجان برای توسعه بیمه اجتماعی

مرکزی استفاده از تمام ظرفیت نظام اداری بخش مرکزی دلیجان برای توسعه بیمه اجتماعی

بخشدار مرکزی شهرستان دلیجان بر حمایت همه جانبه از توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در بخش مرکزی شهرستان دلیجان تاکید و خاطر نشان کرد که جهت جذب بیمه‌شدگان جدید از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی استفاده خواهد کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، یوسفی با بیان این مطلب گفت: شاید وضعیت اقتصادی شهرستان دلیجان نسبت به سایر شهرستان‌ها مناسب باشد ولی کماکان افراد زیادی در شهرستان دلیجان وجود دارند که مستعد عضویت در صندوق هستند بنابراین قول می‌دهم که از تمام توان خود برای بستر‌سازی بیمه اجتماعی استفاده کنم.

در بررسی آماری وضعیت بیمه‌شدگان شهرستانهای استان مرکزی مشخص شده در شهرستان دلیجان از ابتدای تاسیس صندوق تا‌کنون فقط 1222 نفر جذب صندوق شده‌اند و به همین دلیل این شهرستان به‌عنوان دومین محلی که عملکرد ضعیفی در جذب و توسعه داشته است در دستور کار بررسی علل و رفع موانع قرار گرفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©