فارس برگزاری نشست هم‌اندیشی بیمه اجتماعی با فرمانداری کوار

فارس برگزاری نشست هم‌اندیشی بیمه اجتماعی با فرمانداری کوار

نشست مشترک هم‌اندیشی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان فارس با فرمانداری کوار تشکیل شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه معاون فرمانداری کوار گفت: با توجه به خدمات شایسته و ارزنده صندوق به روستائیان و عشایر تمام توان شهرستان کوار برای تحقق اهداف صندوق بسیج خواهیم شد تا در آینده‌ای نزدیک رشد حداکثری بیمه‌شدگان شهرستان کوار محقق شود.

مدیر‌کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌های صندوق بیمه اجتماعی هم در این جلسه با اشاره به اهداف کلان و راهبردی صندوق گفت: به منظور ارائه خدمات تخصصی به جامعه هدف طرح کشوری تطبیق کارگزاران در دستور کار قرار گرفته و در استان فارس به عنوان یکی از استان‌های پیشتاز این اقدام عملی شده و در بهمن ماه سال جاری کارگاه هم‌اندیشی کارگزاران استان فارس برگزار خواهد شد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان هم با ارائه آمار و عملکرد شهرستان کوار گفت: آمار جذب شهرستان نسبت به جمعیت مشمول رضایت بخش نیست و تا‌کنون حدود 35% جمعیت مشمول در شهرستان کوار به عضویت صندوق درآمده‌اند.

کمالی در ادامه گفت: باعنایت به دستورالعمل معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم کشور، تشکیل جلسات ستاد راهبردی  بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر یک ضرورت است و تمامی مسئولان باید با همت جدی در جهت توسعه فرهنگی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در برگزاری جلسات ستاد راهبردی‌، برای رساندن خدمات صندوق به اطلاع جامعه تلاش کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 763
  • 4,128,027
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©