مرکزی باید اعتماد مردم به سازمان‌های بیمه‌گر بازگردد

مرکزی باید اعتماد مردم به سازمان‌های بیمه‌گر بازگردد

بخشدار مرکزی اراک دلایل عدم توسعه و جذب نامناسب بیمه روستاییان در شهرستان اراک را برشمرد و یکی از آنها را مشکلات فرهنگی و عدم اعتماد مردم نسبت به تمامی سازمانهای بیمه‌گر عنوان کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، با هدف بررسی موانع جذب و عدم توسعه  بیمه اجتماعی، دومین جلسه شوراهای اسلامی شهرستان اراک با حضور بخشداران، اعضای شوراها و برخی از مسئولان محلی شهرستان در فرمانداری اراک برگزار شد و در جریان آن حاجعلی بیگی بخشدار مرکزی اراک دلایل عدم توسعه و جذب نامناسب بیمه روستاییان در شهرستان اراک را برشمرد و یکی از آنها را مشکلات فرهنگی و عدم اعتماد مردم نسبت به تمامی سازمانهای بیمه‌گر عنوان کرد.

وی با تاکید بر اینکه به منظور رفع این معضل می‌بایست تبلیغات وسیعی در زمینه فرهنگ‌سازی بیمه‌ای در بین آحاد جامعه صورت پذیرد تاکید کرد: برای تقویت بیمه اجتماعی از ظرفیت تمامی نیروهای تحت امر و همچنین امکانات در اختیار استفاده خواهد کرد .

در ادامه مرتضی سورانه عضو شورای شهرستان‌ اراک پیشنهاد کرد در طول دوره چهارساله فعالیت اعضای شورا در بحث بیمه اجتماعی هدف‌گذاری و تعیین نقشه راه تصویب شود تا در پایان دوره چهارساله بتوان میزان خدمت‌رسانی به جامعه هدف را اندازه گیری کرد.

ایرج رضایی دیگر عضو شورا هم عنوان کرد: به نظر می‌رسد باید همایش‌های یک‌روزه و فصلی با حضور همه مسئولان محلی شهرستان اراک با موضوع بیمه اجتماعی برگزار شود و متناسب با مشاغل مختلف در استان‌ها بسته‌های متنوعی از صندوق در اختیار بیمه‌شدگان قرار بگیرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 585
  • 3,888,840
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©