همدان مستمری بازنشستگی موجب حفظ کرامت سرپرست خانواده است

همدان مستمری بازنشستگی موجب حفظ کرامت سرپرست خانواده است

مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان برقراری مستمری بازنشستگی در سبد خانوار روستایی را موجب حفظ کرامت سرپرست خانواده و بقاء روستائیان در محل سکونت آنان دانست.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، توصیفیان در جریان برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران کل تابعه وزارت تعاون‌،کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: در خصوص بیمه اجتماعی در استان همدان اقدامات موثری انجام شده و شاهد رشد بیمه‌ای در سطح استان هستیم.

وی افزود: این صندوق با نیروهای جوان و متعهد توانسته فرهنگ‌سازی خوبی درجامعه ایجاد کند. هم‌اکنون فرصت بسیاری خوبی برای جذب روستائیان فاقد پوشش بیمه‌ای وجود دارد و به همین دلیل لازم است از این ظرفیت نیز به نحو مناسبی بهره‌برداری شود.

مهدی سماواتی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان هم در این جلسه گزارش کاملی از وضعیت آماری صندوق استان و اقدامات صورت گرفته ارائه و بیان کرد: دولت گام‌های ارزشمندی در حوزه سلامت جامعه و حمایت اجتماعی از روستاییان و عشایر برداشته و اجرای  طرح بازنشستگی پیش از موعد مصداق همین موضوع است.

وی  ادامه داد‌: امیدواریم با تلاش و کوشش، مدیریت جهادی و همکاری مسئولین و ایجاد هم‌افزایی بین سازمان‌ها در آینده نزدیک در  استان شاهد پوشش حداکثری بیمه‌ای باشیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,935
  • 4,125,063
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©