گیلان تاکید بر افزایش تلاش برای بیمه شدن فاقدین بیمه

گیلان تاکید بر افزایش تلاش برای بیمه شدن فاقدین بیمه

در جریان جلسه اشتغال روستائیان استان گیلان، بر ضرورت افزایش تلاش برای بیمه شدن فاقدین بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تاکید شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه مدیرکل تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با دعوت از همه دهیاران و شوراهای اسلامی برای همت یکپارچه جهت عضویت مردم روستایی و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر بر ضرورت افزایش تلاش برای بیمه شدن فاقدین بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تاکید کرد.

بخشدار مرکزی رشت هم در این جلسه با تاکید بر نقش دهیاران در راستای تشویق و ترغیب مردم برای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستاییان  و عشایر‌، تاکید کرد: همه دهیاران باید هر 3 ماه یک‌بار بنر تبلیغاتی با ذکر شرایط و مزایای بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر را در روستاها نصب کنند و با مدیریت کارگزاران بیمه همکاری لازم را داشته باشند.

در ادامه جلسه ،  مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر گیلان به تشریح وظایف‌، شرایط و مزایای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان  و عشایر پرداخت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©