یزد لزوم تبیین مزایای بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر برای جامعه هدف

یزد لزوم تبیین مزایای بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر برای جامعه هدف

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد گفت: یکی از اقدامات خوب دولت که در راستای خدمت‌رسانی به روستائیان صورت گرفته ایجاد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر است که ثمرات آن در بین روستاییان دیده می‌شود و لازم است مزایای این صندوق بیش‌ازپیش برای روستاییان تبیین شود.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در نشستی در محل صندوق با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، مدیر و جمعی از کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان در خصوص همکاری دوجانبه در راستای خدمت‌رسانی هرچه بهتر این صندوق به روستائیان تأکید شد.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد در این نشست گفت: یکی از اقدامات خوب دولت که در راستای خدمات‌رسانی به روستائیان صورت گرفته ایجاد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستاییان و عشایر است که ثمرات آن در بین روستاییان دیده می‌شود.

محمد یارمند با اشاره به اینکه باید فواید این بیمه به‌طور کامل برای روستائیان معرفی شود، بر تعامل و همکاری هرچه بیشتر و بهتر بخشداران، شوراها و دهیاران با این صندوق در جهت ضریب افزایش جذب بیمه تأکید کرد و با اشاره به اینکه صندوق بیمه اجتماعی فرصتی مناسب را در راستای تأمین رفاه اجتماعی در بین روستائیان فراهم کرده است؛ گفت: محور اصلی این حرکت مشارکت و عضویت مردم در این صندوق است تا از ارائه خدماتی که دولت در اختیارشان قرار داده استفاده کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©