فارس برگزاری کمیته مشترک هم‌اندیشی بیمه اجتماعی با مشارکت دفتر امور روستائی

فارس برگزاری کمیته مشترک هم‌اندیشی بیمه اجتماعی با مشارکت دفتر امور روستائی

نشست مشترک هم‌اندیشی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان فارس با دفتر امور روستائی‌، امور عشایر و سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری ها برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان فارس به ارائه آمار عملکرد بیمه اجتماعی فارس پرداخت و گفت: استان فارس در سه ماه دوم سال جاری در حوزه جذب و در آمد مقام اول را در کشور کسب کرده که این موفقیت حاصل تلاش و دلسوزی‌های دستگاه‌هایی همچون امور عشایر است.

وی در ادامه با بیان این مطلب که استان فارس از نظر آمار بیمه‌ای مقام دوم را در کشور دارا است گفت: تا رسیدن به درصد جذب رضایت بخش باید فعالیت‌های عمده‌ای صورت پذیرد تا بتوانیم چتر حمایتی صندوق را بر سر جامعه هدف گسترش دهیم و این امر محقق نمی‌شود مگر با همکاری دستگاه‌هایی که به نوعی با روستائیان و عشایر ارتباط دارند.

کمالی در ادامه با اشاره به دستور معاون عمرانی استانداری فارس در خصوص همکاری دستگاه‌های مرتبط و علی‌الخصوص سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌ها گفت‌: اولویت اول در بدو ورود سازمان همیاری، بیمه کردن عشایر سیار استان است که پس از تهیه لیست به روز جمعیت مشمول عشایر سیار از طریق امور عشایر استان در سرشماری عشایر سال 97 به عضویت در آمدن این عزیزان با همکاری دستگاه‌های فوق‌الذکر عملیاتی خواهد شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©