مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی: بیشتر توجهمان باید به مناطق محروم و کم‌برخوردار باشد

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی: بیشتر توجهمان باید به مناطق محروم و کم‌برخوردار باشد

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با تاکید بر اینکه مدیران استانی باید بیشترین توجه خود را به مناطق محروم و کم‌برخوردار معطوف کنند گفت: باید حواسمان را جمع کنیم که خدمات ما تنها مربوط به روستاهای برخوردار نیست، ما باید به آن‌هایی که از امکانات محروم مانده‌اند، بیشتر از سایرین توجه کنیم.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمدرضا واعظ مهدوی در نخستین جلسه مدیران صندوق بیمه اجتماعی بعد از معرفی خود به عنوان مدیرعامل، با بیان این مطلب تاکید کرد: اینکه فلان استان مردمی دارد که زبانشان با ما متفاوت است یا شرایط زندگی متفاوتی دارند و یا در محلی صعب‌العبور هستند، نباید باعث شود که خدمات صندوق بیمه اجتماعی به آن‌ها نرسد.

وی تاکید کرد: ما باید حسن تدبیر داشته باشیم. باید بتوانیم از منابعی که دولت با سختی در اختیارمان گذاشته به درستی استفاده کنیم و تلاش کنیم تا نابرابری‌هایی که در جامعه وجود دارد را برطرف کنیم. خدمت صندوق بیمه اجتماعی مانند یک رودخانه‌ است؛ باید به نحوی مدیریت کنیم که همه از آن استفاده ببرند؛ نه اینکه در بالادست سد بسازیم و حواسمان به دورافتاده‌ها نباشد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی تاکید کرد: باید تلاش کنیم که گسترش خدماتمان را از فقیرترین مناطق استارت بزنیم. ما باید به کارگزاری‌های مناطق محروم توجه بیشتری داشته باشیم و با تمام این‌ها فقیرترین گروه‌های جامعه را تحت پوشش چتر بیمه اجتماعی درآوریم.

واعظ‌مهدوی ادامه داد: باید برای مناطق محروم برنامه‌های ویژه‌ای داشته باشیم. باید به فکر مناطق دورافتاده سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمانشاه و … باشیم و تمام تلاشمان را معطوف کنیم که روستاییان و کشاورزان این مناطق از نعمت بیمه اجتماعی برخوردار شوند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©