گیلان همایش صندوق بیمه اجتماعی شهرستان سیاهکل برگزار شد

گیلان همایش صندوق بیمه اجتماعی شهرستان سیاهکل برگزار شد

همایش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر شهرستان سیاهکل با حضور فرماندار‌، بخشداران مرکزی، دیلمان، دهیاران ، روسای شوراهای اسلامی و بهورزان شهرستان سیاهکل برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این همایش، اسلامی، فرماندار شهرستان سیاهکل به تشریح اقدامات صندوق بیمه اجتماعی در شهرستان سیاهکل و اهمیت اجرای این طرح ملی پرداخت و ضمن تاکید برای اجرای سریع‌تر پوشش کامل مشمولین هدف‌، از همه دهیاران و شوراهای اسلامی خواست تلاش مضاعف برای افزایش سطح بیمه‌شدگان داشته باشند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌‌، روستائیان و عشایر استان گیلان هم در این همایش با تشریح اهداف و برنامه‌های صندوق بیمه روستائیان‌، از همه دهیاران و اعضاء شوراهای اسلامی خواست تا در این طرح ملی همت جدی داشته باشند تا زندگی آینده مشمولین هدف با آرامش و رفاه باشد‌.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,016
  • 4,129,280
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©