کردستان اعلام آمادگی سرپرست فرمانداری کامیاران برای همکاری همه جانبه با صندوق

کردستان اعلام آمادگی سرپرست فرمانداری کامیاران برای همکاری همه جانبه با صندوق

سرپرست فرمانداری شهرستان کامیاران با اشاره به اینکه خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستاییان و عشایر از خدمات ارزنده نظام به روستاییان است خواستار تلاش مضاعف کارگزاران شهرستان شد و آمادگی مجموعه وزارت کشور در شهرستان جهت پوشش حداکثری را اعلام کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با سرپرست فرمانداری شهرستان کامیاران جمال ارشدی، سرپرست فرمانداری کامیاران ضمن نامناسب دانستن عملکرد کارگزاران این شهرستان خواستار تلاش همه‌جانبه کارگزاران جهت پوشش حداکثری شد و آمادگی مجموعه وزارت کشور در شهرستان جهت تحقق اهداف صندوق را اعلام کرد.

در ادامه وی خدمات صندوق را از برکات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و مقرر شد در آینده ای نزدیک جلسه‌ای با حضور تمامی اعضای شورای ستاد راهبردی صندوق در محل فرمانداری شهرستان برگزار شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,487
  • 3,901,168
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©