در جریان سفر مدیرعامل صندوق به استان خراسان جنوبی صورت گرفت بازدید واعظ مهدوی از کارگزاری‌های صندوق

در جریان سفر مدیرعامل صندوق به استان خراسان جنوبی صورت گرفت بازدید واعظ مهدوی از کارگزاری‌های صندوق

همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در دومین سفر استانی خود به استان خراسان جنوبی رفت و با مقامات استان از جمله استاندار این استان و فرمانداران دیدار و از کارگزاری‌های صندوق بازدید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمدرضا واعظ مهدوی در این دیدارها ضمن تاکید بر اهمیت پوشش گسترده بیمه اجتماعی در روستاها و شهرهای زیر بیست هزار نفر، سیاست‌های این صندوق در آینده را تشریح کرد.

وی از مقامات استانی استان خراسان جنوبی خواست با ترویج و تاکید بر افزایش سطح پوشش بیمه اجتماعی ضمن محرومیت‌زدایی و رفع فقر از مناطق روستایی از کمک‌هایی که توسط دولت به عنوان حق کارفرما به بیمه‌شدگان این صندوق پرداخت می‌شود، استفاده بیشتری ببرند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی در بازدید از کارگزاری‌های استان خراسان جنوبی نیز با تاکید بر اهمیت تلاش مستمر کارگزاری‌ها گفت: کارگزاران صندوق باید مناطق محروم و فقیر را هدف خود قرار داده تا بتوانیم حداقل یک نفر از هر خانواده روستایی را تحت پوشش این بیمه قرار دهیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,121
  • 3,874,422
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©