آذربایجان‌شرقی برگزاری اولین «میز خدمت» صندوق بیمه اجتماعی

آذربایجان‌شرقی برگزاری اولین «میز خدمت» صندوق بیمه اجتماعی

همزمان با ایام الله دهه فجر، اولین «میز خدمت» صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان‌شرقی در روستای نادیلوی آذرشهر ترتیب یافت.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مدیر صندوق بیمه اجتماعی آذربایجان‌شرقی با اعلام این مطلب گفت: تسریع در رفع مشکلات بیمه‌شدگان بویژه تشکیل پرونده‌های فوت، ازکارافتادگی و بازنشستگی پیش از موعد و نیز کوتاه کردن بعد مسافت و کاهش هزینه‌های ایاب و ذهاب بیمه‌شدگان به مرکز استان از مهم‌ترین اهداف اولین «میز خدمت» بود.

محمد نظری، با اشاره به حضور دو ساعته مسئولین و کارشناسان استانی صندوق در جمع شرکای اجتماعی صندوق بواسطه برگزاری این میز، افزود: گفت وگوی چهره به چهره و بدون واسطه با بیمه‌شدگان، ایجاد تعامل صمیمی با روستاییان، مسئولین بومی روستاها بویژه دهیاران و شوراهای اسلامی، رفع ابهام افراد فاقد بیمه اجتماعی ترغیب آنان به عضویت در صندوق، نظارت بر امور و فرآیند فعالیت کارگزاری‌ها و نیز آشنایی بیشتر با مطالبات روستاییان و بیمه شدگان در جهت بهبود خدمات صندوق از دیگر اهداف تعریف شده برای میزهای خدمت است.

وی به اثرات روانی برگزاری این قبیل جلسات اشاره و تاکید کرد: بی‌شک تدوام بازدید از کارگزاری‌ها و ترتیب «میز خدمت»، زمینه اعتماد بیشتر روستاییان و بیمه‌شدگان به صندوق را فراهم و پایداری صندوق در اثر بیمه‌پردازی مستمر را تثبیت خواهد کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,906
  • 4,125,034
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©