کردستان برگزاری نشست هم‌اندیشی کارگزاران صندوق با حضور عضو هیئت مدیره

کردستان برگزاری نشست هم‌اندیشی کارگزاران صندوق با حضور عضو هیئت مدیره

نشست هم‌اندیشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کردستان، با حضور حامد قادرمرزی عضو هیئت مدیره صندوق برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حامد قادر‌مرزی در این نشست، از کارگزاران صندوق به عنوان مجریان اصل ۲۹ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نام برد که در زمینه برخورداری شهروندان از خدمات بیمه‌ای به عنوان حقی همگانی، تلاش شبانه‌روزی می‌کنند و گفت: پس از 12 سال فعالیت، امروز این صندوق متولی بیمه فراگیر در کشور شده و این نشان از موفقیت و خدمتگزاری اثر بخش این مجموعه است.

قادرمرزی با تاکید بر اهمیت و نقش بیمه در موفقیت شاغلان؛ بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را  بیمه‌ای حمایتی و دولتی برشمرد و از همه شهروندان خواست در صورتی که عضو هیچ سازمان بیمه‌ای نیستند با عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان، از خدمات بیمه‌ای این صندوق برخوردار شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 197
  • 4,142,371
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©