گیلان پنجمین جشن شکرانه پوشش صد‌درصدی  بیمه اجتماعی در روستای جفرود

گیلان پنجمین جشن شکرانه پوشش صد‌درصدی  بیمه اجتماعی در روستای جفرود

همزمان با دهه مبارک فجر‌، پنجمین جشن شکرانه پوشش صد‌درصدی بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر در روستاهای جفرود پایین و جفرود بالا با مشارکت منطقه آزاد انزلی برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این مراسم مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان گیلان با ابراز خرسندی از اجرای پوشش کامل طرح در 2 روستای جفرود پایین و جفرود بالا که پنجمین روستاهای تحت پوشش کامل است به تشریح فعالیت های مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر پرداخت.

معاون اجتماعی سازمان منطقه آزاد انزلی هم با تشریح طرح همیاری برای پوشش صد‌در‌صدی طرح ملی بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر گفت: در سال 1397 نیز در 3 روستا جشن شکرانه پوشش صدرد صدی طرح ملی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر را با مشارکت سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار می‌کنیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,707
  • 4,141,180
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©