آذربایجان‌شرقی شعار«هرخانوار یک بیمه شده» محور برنامه‌های صندوق بیمه روستایی است

آذربایجان‌شرقی شعار«هرخانوار یک بیمه شده» محور برنامه‌های صندوق بیمه روستایی است

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان‌شرقی گفت: شعار«هرخانوار یک بیمه شده» محور برنامه‌های صندوق بیمه روستایی است.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد نظری در دومین نشست اتاق فکر کارگزاران صندوق که در محل دفتر استانی صندوق و با حضور کارگزاران منتخب از شهرستان‌های مراغه، ملکان، ورزقان، بناب، هریس، بستان‌آباد و تبریز ترتیب یافته بود، گفت: شعار «هر خانوار یک بیمه شده» محور برنامه‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر است.

وی در ابتدای این نشست به تشریح منویات مدیرعامل جدید صندوق در رابطه با بیمه خانوارهای مشمول صندوق بویژه ساکنین مناطق روستایی و عشایری پرداخت و خواستار هم‌افزایی کارگزاران و تعامل بیش از پیش با افراد و مجموعه‌های مؤثر حقیقی و حقوقی، فرمانداری‌ها، بخشداران، دهیاری‌ها و اعضای شورای اسلامی در این مهم شد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان تصریح کرد: افزایش دامنه شمول صندوق بیمه اجتماعی نباید آن را از رسالت اصلی خود در خدمت‌رسانی به ضعیف‌ترین اقشار جامعه بویژه روستاییان و عشایر مناطق دورافتاده و کمتر برخوردار باز دارد.

نظری، در ادامه سخنانش با استقبال از نام‌نویسی کلیه واجدین شرایط شهری و روستایی اعم از مردان و زنان ۱۸ تا ۵۰ ساله تأکید کرد: جهت‌گیری امروز صندوق مبتنی بر اولویت پوشش بیمه‌ای روستاییان و عشایر استان هست بنحوی که نباید حتی «یک خانوار بدون بیمه شده» در روستاها و مناطق عشایری باقی بماند.

شایان ذکر است در دومین جلسه سلسله نشست‌های اتاق فکر کارگزاران، در خصوص راهکارهای عملیاتی تحقق طرح «هر خانوار یک بیمه شده» بحث و تبادل نظر شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 596
  • 3,871,897
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©