خراسان جنوبی شعار«هرخانوار یک بیمه شده» محور برنامه‌های صندوق بیمه روستایی است

خراسان جنوبی شعار«هرخانوار یک بیمه شده» محور برنامه‌های صندوق بیمه روستایی است

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در جریان سفر خود به استان خراسان جنوبی به مناسبت ایام الله دهه فجر اولین کلاس هوشمند در مدارس شهرستان بیرجند که با مشارکت کارگزاری 60019 ساخته شده بود را افتتاح کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمدرضا واعظ مهدوی در جریان سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان خراسان جنوبی در ایام مبارک دهه فجر، ضمن بازدید از کارگزاران شهرستان‌های طبس، خوسف، بیرجند، نهبندان و زیرکوه و برگزاری نشست مشورتی با کارگزاران استان، به بیان راهکارهای جذب حداکثری جمعیت مشمول پرداخت.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با شعار اشتغال روستایی  به شرط بیمه روستایی وارد خراسان جنوبی شد و  رمز توسعه پایدار را، توجه ویژه به روستاها، اشتغالزایی و توسعه فضای کسب و کار در روستا و هم چنین تنوع بخشی به درآمد زنان روستائی دانست و توسعه بیمه را نیز در گرو اشتغال برشمرد.

همچنین وی در جمع هیئت مدیره و مدیرعامل و کارکنان صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بیرجند، بر افزایش کارآفرینی و کسب درآمد در حلقه‌های تولید تأکید و پرداخت حق بیمه را از عایدی بخش تولید و فرآوری محصولات روستایی ضروری برشمرد.

همچنین واعظ مهدوی در جریان افتتاح اولین کلاس هوشمند در روستای دهنو شهرستان بیرجند، با مشارکت کارگزاری 60019، تأمین زیرساخت‌های فرهنگی با بکارگیری ظرفیت مدارس و دهیاران با عنوان همیاران بیمه‌ای را ضروری دانست.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©