دکتر واعظ مهدوی: راهی جز توانمند سازی روستائیان و عشایر صندوق نداریم

دکتر واعظ مهدوی: راهی جز توانمند سازی روستائیان و عشایر صندوق نداریم

دکتر واعظ مهدوی مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر کشور ضمن دیدار با محبی نیا استاندار سیستان و بلوچستان از چند دفتر کارگزاری صندوق نیز بازدید کرد.


    به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان سفر مدیر عامل صندوق به استان ، ایشان از چند دفتر کارگزاری بازدید بعمل آورد و با برگزاری نشست های مشورتی ، راهکارهای تشویق ؛ ترغیب و جذب حداکثری جامعه هدف را مورد بررسی قرار داد .

   محمدرضا واعظ مهدوی مدیر عامل صندوق با تاکید بر تعمیم چتر حمایتی بیمه اجتماعی در استان و بهره گیری از الگوهای توانمندسازی توسعه محور روستاها وارد استان شد و از کارگزاران خواست ضمن شناسایی نقاط قوت و پتانسیل هر منطقه، با توجه به ابلاغ پرداخت تسهیلات اشتغال توسعه روستایی و عشایری ، نسبت به ارائه ایده ها و طرح های جدید اشتغالزا برای روستاییان و عشایر با هدف درآمدزایی این قشر اقدام کنند زیرا گسترش بیمه مستلزم توسعه اشتغال پایدار در روستاهاست و تا زمانی که افراد دارای شغل و درآمدی نباشند توانایی پرداخت حداقل حق بیمه را نخواهند داشت و ما راهی جزء توانمند سازی مشمولین صندوق نداریم .

   واعظ مهدوی در دیدار با محبی نیا استاندار سیستان و بلوچستان، نیز خواستار تعامل و همکاری بیشتر مجموعه استانداری با صندوق استان شد .استاندار سیستان و بلوچستان هم در این نشست ضمن حمایت از عملکرد و فعالیت صندوق استان ابراز امیدواری کرد با حضور مدیر عامل جدید صندوق ، شاهد تحول اساسی در خصوص افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان باشیم . در این نشست معاونین سیاسی و اجتماعی ، سیاسی و امنیتی ، مدیر کل بیمه سلامت و شاقوزاای مدیر صندوق استان حضور داشتند .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©