یزد دیدار با خانواده شهید میرحسینی چاهوکی نخبه موشکی ایران

یزد دیدار با خانواده شهید میرحسینی چاهوکی نخبه موشکی ایران

به مناسبت گرامی داشت ایام الله دهه مبارک فجر مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد به همراه جمعی از مسئولان این استان به دیدار دو نفر از پدران شهید بیمه شده صندوق رفتند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان این دیدارها ابراهیمی به همراه میرخلیلی بخشدار نیر و آخوندی امام جمعه دهستان زردین و دهیار روستای مزرعه علی اکبر خانی و کارگزار دیداری با خانواده نخبه موشکی ایران ‌، شهید اقتدار‌،  سید رضا میرحسینی چاهوکی که در 21 آبان سال 1390 همزمان با شب عید غدیر خم به همراه سردار حاج حسن تهرانی مقدم و دیگر پاسداران جهاد خودکفایی سپاه در انفجار پادگان شهید مدرس واقع در ملارد به شهادت رسید داشتند‌.

در ادامه نیز به همراه میرخلیلی بخشدار نیر‌، دهقانپور امام جمعه نیر و برادر پاسدار بابائی و شورای شهر نیر و کارگزار دیداری با خانواده شهید بزرگوار عباس زارع دیدار کردند.

ابراهیمی در این دیدارها گفت: در واقع شما خانواده محترم شهدا بودید که امر الهی را مبنی بر ایستادگی در مقابل ظلم و جور ظالمان به اموال و انفس لبیک گفتید و بستر لازم را در جامعه اسلامی برای قهرمان‌پروری و شهادت مهیا کردید؛             

در حاشیه این دیدار ابراهیمی از میرخلیلی بخشدار نیر درخواست داشتند تا سهمیه‌ای در خصوص جذب بیمه به دهیاران و شوراها اعلام کنند تا بتوان از این طریق گامی در خصوص بیمه نمودن افراد فاقد بیمه برداشت و در ادامه میرخلیلی از حضور فعال صندوق در آن بخش تقدیر و تشکر کرد و  قول مساعدت و تعیین سهمیه برای دهیاران و شوراها در خصوص بیمه داد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©