با حضور جمعی از کارشناسان و مدیران حوزه بیمه و رفاه اجتماعی انجام می شود سخنرانی مدیرعامل صندوق در میزگرد بیمه و عدالت اجتماعی

با حضور جمعی از کارشناسان و مدیران حوزه بیمه و رفاه اجتماعی انجام می شود سخنرانی مدیرعامل صندوق در میزگرد بیمه و عدالت اجتماعی

میزگرد "بیمه و عدالت اجتماعی" امروز با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی برگزار می‌شود.


به گزارش روابط عمومی صندوق، سومین میزگرد از سلسله نشست‌های "عدالت اجتماعی از آرمان تا واقعیت" که از روز 28 بهمن آغاز شده است به موضوع بیمه و عدالت اجتماعی اختصاص دارد که در آن دکتر محمد‌رضا واعظ‌مهدوی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، دکتر علی حیدری نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، فرشید یزدانی کارشناس حوزه سیاستگذاری و رفاه اجتماعی و علیرضا ابراهیم‌پور سخنرانی خواهند کرد.

همچنین جلسه پرسش و پاسخ با حضور کارشناسان، محققان و دانشجویان حوزه رفاه و تامین اجتماعی در ادامه میزگرد برگزار خواهد شد.

علاقمندان به شرکت در این میزگرد می توانند راس ساعت 15 به نشانی خیابان آزادی، جنب بهبودی، وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، طبقه دهم، سالن کنفرانس مراجعه یا با شماره تلفن 6449229 تماس بگیرند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 749
  • 4,128,013
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©