خراسان شمالی برگزاری جلسه با روسای اتحادیه های شهرستان اسفراین

خراسان شمالی برگزاری جلسه با روسای اتحادیه های شهرستان اسفراین

با هدف اطلاع‌رسانی و آشنایی روسای اتحادیه‌های مختلف شهرستان اسفراین با بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر‌، جلسه‌ای برای تمامی روسای اتحادیه این شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در ادامه برنامه فرهنگ‌سازی بیمه اجتماعی و بنا به درخواست ریاست اتاق اصناف شهرستان اسفراین، جلسه‌ای با حضور روسای اتحادیه‌های عضو اتاق اصناف شهرستان اسفراین و تعدادی از مقامات محلی در محل سالن اجتماعات اتاق اصناف شهرستان اسفراین برگزار شد.

غلامزاده در این جلسه ضمن معرفی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، شرایط عضویت و مزایای این صندوق را برای حاضرین در جلسه بازگو کرد و در ادامه ضمن ارائه بسته‌های آموزشی به حاضرین، به معرفی مشاغل 230‌گانه بخش کشاورزی پرداخت و از تمامی روسای اتحادیه ها خواست با مطالعه مشاغل 230 گانه بخش کشاورزی، درصورت داشتن شرایط عضویت، اطلاع‌رسانی لازم را به اعضای اتحادیه خود انجام دهند.

غلامزاده همچنین آمادگی دفتر استان را برای برگزاری جلسات توجیهی برای اعضای اتحادیه‌هایی که زیرمجموعه مشاغل 230 گانه بخش کشاورزی محسوب می‌شوند، اعلام کرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 748
  • 4,128,012
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©