دکتر واعظ مهدوی خواستار شد: بیمه اجتماعی روستاییان مورد توجه ویژه دهیاران و شوراهای اسلامی قرار گیرد

دکتر واعظ مهدوی خواستار شد: بیمه اجتماعی روستاییان مورد توجه ویژه دهیاران و شوراهای اسلامی قرار گیرد

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: بیمه اجتماعی خدمت ارزشمندی است که حداقل معیشت را برای مردم تامین می‌کند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمدرضا واعظ مهدوی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از شهرستان ورامین بازدید کرد. در ابتدای این سفر یکروزه ملاقات با فرماندار شهرستان ورامین انجام شد. در این ملاقات وضعیت بیمه اجتماعی روستاییان بررسی و بر گسترش بیمه اجتماعی در شهرستان تاکید شد.

 در این دیدار یوسفی فرماندار ورامین گفت: بیمه اجتماعی روستاییان خدمتی ماندگار و بلند مدت است و حتی از خدمات عمرانی اولی تر است. لذا همه دهیاران و شوراهای اسلامی باید نسبت به این موضوع جدی تر عمل کنند.

در ادامه سفر دکتر واعظ مهدوی به همراه فرماندار از مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست شهرستان ورامین، مرکز درمانی آریا طب و مرکز نگهداری معلوین بی سرپرست بالای 14 سال ایثار و کارگزاری صندوق در روستای جعفراباد اخوان بازدید کرد.

در این دیدارها دکتر واعظ مهدوی تاکید کرد: کارگزار باید حوزه عملکرد خود را شناخته و با پایش ساکنین روستا، افراد فاقد بیمه را شناسایی و افرادی‌که فاقد هرگونه بیمه اجتماعی هستند را تحت پوشش قرار دهد.

در ادامه یوسفی فرماندار ورامین تاکید کرد باید به بیمه روستایی توجه ویژه شود. دهیاران متاسفانه کارهای عمرانی را در اولویت کارهای خود قرار داده اند که کاملا اشتباه بوده و باید خدماتی مثل بیمه روستاییان را در اولویت خود قرار دهند.

 وی افزود: چنانچه مردم مشکل معیشت داشته باشند تمام خدمات ما زیر سوال می‌رود. در پایان مقرر شد پایش منزل به منزل اجرا و پیگیری پوشش 100 درصدی روستای جعفر اباد انجام گرفته و در خرداد ماه سال بعد جشن این پوشش همگانی برگزار شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 738
  • 4,128,002
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©