مدیر استان آذربایجان غربی: بهورزان و دهیاران برای صندوق بیمه اجتماعی تبلیغ کنند

مدیر استان آذربایجان غربی: بهورزان و دهیاران برای صندوق بیمه اجتماعی تبلیغ کنند

از همه‌ی نهادها و دستگاه‌های فعال به ویژه به‌ورزان بهداشت و دهیاران در روستاها تقاضای مساعدت در اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی درباره صندوق بیمه‌ی اجتماعی راداریم.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان وعشایر، جلسه توجیهی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان وعشایردر سالن فرمانداری شهرستان شوط برگزار شد و در این جلسه مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،  روستاییان و عشایر آذربایجان غربی گفت: روستاها و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر و کارکنان شرکت‌های نظام دامپزشکی می‌توانند زیرپوشش این صندوق قرار گیرند.

  یونس معزز در جلسه توسعه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،  روستاییان و عشایر که در فرمانداری شهرستان شوط برگزار شد اظهار داشت: هرچند همه اقشار جامعه نیازمند بیمه اجتماعی هستند ولی اقشار آسیب پذیر  به‌ویژه روستائیان و کشاورزان از اولویت و ضرورت بیشتری برای قرار گرفتن تحت پوشش این بیمه‌ها برخوردارند.

وی افزود: علاوه بر روستائیان و عشایر کارکنان شرکت‌های فنی مهندسی و کشاورزی مستقر درروستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر و کارکنان شرکت‌های نظام دامپزشکی نیز می‌توانند تحت پوشش این صندوق قرار گیرند.

مدیر  صندوق بیمه‌ اجتماعی کشاورزان،  روستاییان و عشایری آذربایجان غربی از همه‌ روستائیان و عشایر و کشاورزان غیر ساکن که بالای 18 سال سن دارند، خواست با مراجعه به کارگزاری‌ها، خود را تحت پوشش این صندوق قرار دهند تا بتوانند در زمان تهدید معیشت خانواده با عزت و کرامت از مزایای صندوق، استفاده کنند.

وی در ادامه با اشاره به مزایای عضویت در این صندوق، گفت: مستمری پیری، مستمری بازماندگان و از کارافتادگی کلی از جمله مزایای این صندوق محسوب می‌شود.

مدیرصندوق بیمه‌ اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایری آذربایجان غربی در مورد مستمری پیری بیان داشت:‌ هر زن و مرد روستایی، عشایری و کشاورز غیر ساکن در روستا که حداقل 65 سال سن و 15 سال سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشد، می‌توانند از مزایای مستمری پیری استفاده کنند و حداقل حقوق معادل دو سوم سطح درآمدی انتخاب شده‌ای که در همان سال حق بیمه مربوط به آن راپرداخت کرده است، دریافت کند.

معززخاطرنشان کرد: از همه‌ی نهادها و دستگاه‌های فعال به ویژه به‌ورزان بهداشت و دهیاران در روستاها تقاضای مساعدت در اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی درباره صندوق بیمه‌ی اجتماعی راداریم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 218
  • 4,142,392
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©