نشست مدیران صندوق بیمه اجتماعی در چابهار برگزار شد هدف‌گیری پوشش حداقل یک نفر از هر خانوار روستایی

نشست مدیران صندوق بیمه اجتماعی در چابهار برگزار شد هدف‌گیری پوشش حداقل یک نفر از هر خانوار روستایی

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در نشست مدیران ستادی و استانی با اعلام اینکه برنامه سال آینده صندوق توسعه پوشش بیمه‌ای برای کلیه مشمولان است گفت: هدف ما گسترش چتر خدمات خود است، به گونه‌ای که حداقل یک نفر از هر خانوار روستایی و عشایری بیمه شده صندوق باشد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه اجتماعی، دکتر محمد رضا واعظ‌مهدوی با اعلام این مطلب افزود: مدیران استانی با استفاده از شبکه کارگزاری‌ها باید هر چه سریعتر بانک اطلاعات بیمه  شدگان و مشمولان صندوق را استخراج کنند تا مشخص شود در کدام مناطق ما به پوشش 100 درصدی رسیده‌ایم .

وی گفت: در برخی مناطق روستائیان از خدمات دیگر صندوق های بیمه ای بهره مند هستند و این آمار باید از جامعه هدف ما خارج شود تا بتوانیم تصویر واضحی نسبت به آمار مشمولان و هدف خود داشته باشیم.

واعظ‌مهدوی تاکید کرد: هدف اصلی و اولیه ما ایجاد چتر پوشش بیمه ‌ای برای کلیه خانوارهای روستایی است تا در هر خانوار روستایی و عشایری، حداقل یک نفر به عضویت صندوق درآمده باشد. همچنین باید تلاش کنیم بیمه شدگان با سطوح پائین درآمدی را به عضویت صندوق در بیاوریم.

در این نشست که در شهرستان چابهار استان سیستان و بلوچستان برگزار شد، جمعی از مقامات استان از جمله معاون استاندار و نماینده ولی فقیه در استان سخنانی ایراد کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©