سفر وزیر تعاون و مدیرعامل صندوق به استان ایلام ربیعی: توسعه بیمه روستاییان و عشایر اولویت وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

سفر وزیر تعاون و مدیرعامل صندوق به استان ایلام ربیعی: توسعه بیمه روستاییان و عشایر اولویت وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

وزیر تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی و مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به استان ایلام سفر کردند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، در این سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه بیمه روستاییان و عشایر اولویت وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی است .

دکتر علی ربیعی با تاکید بر این مطلب اظهار کرد: توسعه بیمه روستاییان و عشایر یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حمایت از اقشار آسیب پذیر است.

 وی با اشاره به ظرفیت‌های استان ایلام گفت: این استان منابع خدادادی و ظرفیت‌های خوبی دارد که استفاده از این منابع می‌تواند به ایجاد اشتغال پایدار و کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان کمک کند.

استاندار ایلام نیز در این نشست گفت: استان ایلام از ظرفیت‌های خوبی به ویژه نفت و گاز مشترک با کشور عراق برخوردار است که با حمایت مسئولان می توان این ظرفیت‌ها را به فرصت‌های شغلی تبدیل کرد.

قاسم سلیمانی دشتکی همچنین تصویب گذرگاه‌های مرزی چیلات و چنگوله با هدف توسعه اشتغال در استان را خواستار شد.

در ادامه این نشست مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و فرمانده سپاه امیرالمومنین استان افزایش نرخ سرمایه گذاری در استان و افزایش درآمد زایی در حوزه گردشگری و بومی شدن نیروهای کار در صنعت نفت و گاز را خواستار شدند.

در نشست شورای اداری استان اعلام شد بیش از یازده هزار نفر در 300 تعاونی مشغول فعالیت هستند و در طرح فراگیر روستایی نیز 346 طرح با 820 میلیارد ریال به بانک های عامل معرفی شده است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,910
  • 3,874,211
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©