تودیع و معارف معاونان جدید صندوق دکتر نگین معاون توسعه منابع انسانی و دکتر نایب معاون اقتصادی صندوق شدند

تودیع و معارف معاونان جدید صندوق دکتر نگین معاون توسعه منابع انسانی و دکتر نایب معاون اقتصادی صندوق شدند

معاونان توسعه منابع انسانی و پشتیبانی و اقتصادی، برنامه‌ریزی و بودجه صندوق تودیع و معارفه شدند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، با حکم دکتر محمدرضا واعظ مهدوی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر دکتر وحیده نگین بعنوان معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی و دکتر سعید نایب بعنوان معاون اقتصادی، برنامه ریزی و بودجه منصوب شدند.

در این مراسم، واعظ مهدوی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ، از جانفشانی و زحمات رزمندگان اسلام بویژه جانبازان جنگ تحمیلی قدردانی کرد و گفت: اگر امروز کسانی فکر می کنند می توانند از امنیت و مزایای آن برخوردار باشند مدیون دلیرمردی و استواری این عزیزان هستند. بنده به نوبه خود از خداوند متعال اعتلای روح و سربلندی هر چه بیشتر این عزیزان را مسالت دارم. امیدوارم حضرت باریتعالی توفیق بدهد تا از نعمات این بزرگواران بهره مند باشیم.

وی افزود: امروز جابجایی هایی در رده مدیران صندوق داریم که به منظور بهبود شرایط انجام شد و به هیچ وجه دلیلی بر ناکارآمدی عزیزانی که پیش از این مسئولیت این امور را برعهده داشتند نیست.

واعظ مهدوی ضمن قدردانی از زحمات آقایان انصاری و عابدی که پیش از این مسئولیت معاونت های اقتصادی و منابع انسانی را برعهده داشتند تاکید کرد: سرمایه انسانی دستگاه های کشور بعنوان یک امر ارزشمند بشمار می آید که ما وظیفه داریم بر این سرمایه انسانی روز بروز بیفزائیم. این سرمایه های انسانی است که می تواند صندوق را در برابر چالش های پیش رو حفظ کند. امیدوارم که بتوانیم در آینده از توان و همکاری این عزیزان در بخش های دیگر بهره لازم را بگیریم.

در این مراسم همچنین از خدمات مصطفی سوری که پیش از این مسئولیت دفتر مدیرعامل و اداره پالایش عملکرد را برعهده داشت نیز قدردانی شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,509
  • 3,901,190
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©