درجلسه آموزش ویژه کارگزاران عنوان شد کارگزاران بدنبال جذب حق بیمه تمدیدی ها باشند

درجلسه آموزش ویژه کارگزاران عنوان شد کارگزاران بدنبال جذب حق بیمه تمدیدی ها باشند

استراتژی صندوق بیمه کردن حداقل یک نفر در هر خانواده با اولویت سرپرست خانوار است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ، جلسه آموزش ثبت درخواست ها و رفع اشکالات با حضور مدیر و کارشناسان استان یزد  به همراه جمعی از کارگزاران در دفتر مدیریت استان برگزار شد .

در جلسه حسن ابراهیمی مدیر استان ضمن تقدیر و تشکر از حضور کارگزاران و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: با توجه به تغییر استراتژی صندوق مقرر شده است کارگزاران تلاش و کوشش خود را به بیمه کردن حداقل یک نفر در خانواده با اولویت سرپرست خانوار در مناطق روستایی و عشایری و برمبنای سطح یک سطوح درآمدی اقدام کنند تا هیچ سرپرست خانواده ای بدون بیمه نباشد.

 وی همچنین از کلیه کارگزاران درخواست کرد با توجه به عدم تمدیدی های زیاد استان در سال‌های گذشته نسبت به پیگیری و تمدید حق بیمه این افراد اقدام فوری صورت گیرد .

در ادامه مباحث ثبت درخواست مستمری ها و بارگزاری تصویر مدارک ثبت نام در سامانه سبا توسط کارشناسان استان آموزش و به سوالات و اشکالات پاسخ داده شد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,047
  • 3,867,760
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©