قدردانی وزیر تعاون از رئیس دفتر مدیرعامل " امین خواه" مرد اخلاق صندوق شد

قدردانی وزیر تعاون از رئیس دفتر مدیرعامل " امین خواه" مرد اخلاق صندوق شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از خدمات و حسن رفتار هوشنگ امین خواه رئیس دفتر مدیرعامل صندوق قدردانی کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، در تقدیرنامه دکتر علی ربیعی آمده است: معتقدم یکی از اضلاع بنیادین مردم سالاری دینی، موضوع پاسخگویی و مسئولان مبتنی بر شفافیت در برنامه ها، رفتار و عملکرد آنان است. هنگامی که دولتی در قبال شهروندانش پاسخگو باشد، یعنی به آن ها می خواهد بگوید که یک تصمیم چرا و چگونه اتخاذ شده است؟ و شهروندان با ابزار پاسخگویی و شفافیت می توانند ارزیابی کنند که آیا سیاست های عمومی یک دولت، وزارتخانه یا سازمانی موفق بوده است یا نه؟

در بخش دیگری از این تقدیر نامه آمده است: این امر فضای گفتگوی عمومی را ایجاد می کگند و سبب می شود دولت و شهروندان بدانند در چه وظایفی و در چه موقعیت هایی شهروندان می توانند به تصمیم گیرندگان یاری برسانند. از این رو، پاسخگویی باعث ایجاد اعتماد و اطمینان شهروندان نسبت به سازمان و یا در کل ، اعتماد به دولت ها می شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بخشی دیگر از این متن تاکید کرده است: همانگونه که واقفید حوزه وزارتی، جز دستگاه های برتر امر پاسخگویی معرفی و توسط جناب آقای دکتر واعظی، رئیس محترم نهاد ریاست جمهوری، طی مراسمی با اهدا لوح تقدیری مورد تجلیل قرار گرفت که اینجانب نیز موفقیت حاضر را مرهون مشارکت، مساعدت و همراهی های بی منت و مشفقانه تک تک شما همکاران عزیز می دانم که با خلق یک فضای تعاملی و همکاری صمیمانه توانستید ذیل قاعده " پاسخگویی" بهترین خدمات، مشاوره، راهنمایی نسبت به همه مخاطبان خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه کرده و جهت تامین خواسته های اربابان رجوع از هیچ کوششی فروگذار نباشید.

علی ربیعی در این تقدیر نامه از حسن تعامل و همراهی موثر هوشنگ امین خواه قدردانی کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,125
  • 4,129,389
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©