در جلسه ستاد توسعه فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مطرح شد قدردانی فرماندار از خدمات صندوق

در جلسه ستاد توسعه فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مطرح شد قدردانی فرماندار از خدمات صندوق

فرماندار ویژه ملایر گفت: تشکیل صندوق بیمه روستاییان و عشایرکار بسیار ارزشمندی در جمهوری اسلامی ایران بود و امیدوآرامش را در روستاییان زنده کرد.


به گزارش اداره کل روابط‌عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر،در جلسه ستاد توسعه شهرستان  ملایر که در محل فرمانداری ویژه  برگزارشد ،  مهدی سماواتی  مدیر صندوق در استان همدان گزارش کاملی از وضعیت آماری صندوق استان و اقدامات صورت گرفته ارائه کرد وگفت:  دولت گام های  ارزشمندی در حوزه سلامت  جامعه و حمایت اجتماعی از روستاییان و عشایر برداشته و اجرای  طرح بازنشستگی پیش ازموعد مصداق همین موضوع است .                

  وی  ادامه داد :  امیدواریم  با  تلاش  و کوشش، مدیریت  جهادی  و همکاری مسئولین و ایجاد هم افزایی بین ادارات شهرستان ملایردرآینده نزدیک شاهد  پوشش حداکثری بیمه‌ای باشیم..

 دکتر رضایی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان ملایر نیز در این دیدار اظهارداشت: تشکیل صندوق بیمه روستاییان و عشایرکار بسیار ارزشمندی  در جمهوری اسلامی  ایران  بود و امید وآرامش را در روستاییان زنده کرد.

وی افزود :  این صندوق توانست شرایط بازنشستگی  را  برای روستائیان و عشایر زحمت کش که دردوران کهولت  سن  به سر می برند  مهیا کند و ازاین حیث بسیارمهم و اثر گذاراست هم‌ اکنون فرصت بسیاری خوبی برای جذب روستائیان فاقد  پوشش بیمه‌ای  وجود دارد و  به  همین دلیل لازم است از این ظرفیت نیز به نحو مناسبی بهره‌برداری شود  .

 در پایان  کارگزاران  شهرستان  ملایر گزارش عملکرد یکساله ارائه  دادند

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©