در جلسه مشترک مدیر صندوق اردبیل و فرماندار گرمی مورد تاکید قرار گرفت افزایش همکاری برای تحت پوشش قرار دادن مناطق محروم و مرزی

در جلسه مشترک مدیر صندوق اردبیل و فرماندار گرمی مورد تاکید قرار گرفت افزایش همکاری برای تحت پوشش قرار دادن مناطق محروم و مرزی

مدیر صندوق در استان اردبیل و فرماندار شهرستان مرزی گرمی در جلسه مشترکی، ضمن بررسی آخرین وضعیت جامعه هدف در این شهرستان، بر افزایش همکاری در راستای تحت پوشش قرار دادن مناطق محروم و مرزی تاکید کردند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، فرماندار گرمی در این جلسه با اشاره به معضلات مهاجرت از روستاها گفت: متاسفانه مهاجرت از روستاها منجر به افزایش چالش‌ها و آسیب‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در شهرها و روستاها شده است.

ابراهیم امامی با بیان اینکه در بررسی صورت گرفته، انگیزه اقتصادی علت اصلی مهاجرت احصاء شده است؛ ادامه داد: متاسفانه در بسیاری از روستاها وابسته بودن به اقتصاد تک محصولی و عدم توانمندی روستایی مشکلاتی را به دنبال داشته است.

وی تصریح کرد: مطمئناً بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در توانمندسازی روستائیان و کاهش مهاجرت می‌تواند نقش موثری ایفا کند.

فرماندار گرمی با اعلام آمادگی برای همکاری تنگاتنگ با صندوق بیمه روستائیان استان گفت: از تمام امکانات و ظرفیت‌های فرمانداری، بخشداری‌ها و دهیاری‌ها در راستای افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی روستائیان در شهرستان استفاده خواهیم کرد.

مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به اینکه ضریب نفوذ بیمه در شهرستان گرمی بسیار پایین است؛ گفت: توسعه بیمه اجتماعی در شهرستان گرمی نیازمند مشارکت مردم و همکاری بیش از پیش ادارات مرتبط با خدمات روستایی و بخصوص بخشداری ها و دهیای ها است.

رضا عبداللهی با بیان اینکه تحت پوشش قرار دادن جامعه هدف در مناطق محروم و مرزی یکی از برنامه‌های اصلی صندق در استان است: تصریح کرد: تحت پوشش قرار دادن روستاهای نوار مرزی اولویت اصلی صندق در شهرستان مرزی گرمی است. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 680
  • 3,865,393
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©