واعظ مهدوی در همایش ملی فرآورده‌های زنبور عسل مطرح کرد حمایت صندوق از فعالیت‌های علمی

واعظ مهدوی در همایش ملی فرآورده‌های زنبور عسل مطرح کرد حمایت صندوق از فعالیت‌های علمی

مدیرعامل صندوق در همایش ملّی فراوردههای زنبور عسل در محل دانشگاه اصفهان بر ایجاد زمینه برای انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه‌ها و حمایت از فعالیت‌های علمی تاکید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر واعظ مهدوی در همایش ملّی فراورده‌های زنبور عسل در دانشگاه اصفهان به حمایت صندوق از فعالیت‌های علمی و ایجاد زمینه برای انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه‌ها تاکید کرد.

وی با اشاره به این نکته که هیچ کشوری به مرزهای توسعه نرسیده مگر با عبور از کانال تولید، به تولید ملی اشاره کرد و علت حمایت صندوق از فعالیت‌های علمی را حمایت از تولید ملی بیان کرد.چرا که بیشتر تولید ملی در بخش کشاورزی صورت می‌گیرد که زنبورداران نیز جزئی از آن هستند.

واعظ مهدوی تولید ملی را به موضوع بیمه گره زده و از آن به عنوان یکی از ابزارهای حمایت تولید داخلی یاد کرد. تامین ضریب امنیت توسط بیمه برای مقابله با فقر و از کارافتادگی، فوت و بازنشستگی موضوع دیگر مورد اشاره مدیرعامل صندوق بود.

وی با اشاره به کمک دولت در پرداخت سهم کارفرمائی بیمه شدگان، از حاضرین در همایش که مدیران اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی زنبورداران استان اصفهان و کشور بودند خواست تا با عضویت خود و کارگران خود

در صندوق از مزایای آن بهره‌مند شده و امنیت و آرامش را به مجموعه خود هدیه دهند.

در ادامه سفر به استان اصفهان، مدیر عامل محترم صندوق پس از بازدید از غرفه صندوق در نمایشگاه محل برگزاری همایش، در دیدار با آیت الله طباطبائی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان به ارائه توضیحاتی درخصوص علت و نحوه شکل گیری صندوق در کشور پرداخته و از وی خواستار استفاده از ظرفیت روحانیت برای اطلاع رسانی و اعتماد سازی در جامعه هدف صندوق شد.

مدیر عامل صندوق در دیدار با دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان نیز خواستار حمایت معنوی استاندار اصفهان شده تا زمینه توسعه و افزایش ضریب پوشش بیمه در استان اصفهان فراهم شود.

استاندار اصفهان نیز با استقبال از این طرح ملّی دستور پیگیری امور مربوطه را توسط مدیر کل دفتر امور روستائی و شوراها صادر کرد و مقرر شد با تنظیم یک برنامه منظم ضریب پوشش در چند ماه آینده به  55درصد  برسد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©