درجریان سفر مدیرعامل صندوق به استان خراسان رضوی مستمری بگیران نیشابور احکام خود را دریافت کردند

درجریان سفر مدیرعامل صندوق به استان خراسان رضوی مستمری بگیران نیشابور احکام خود را دریافت کردند

بازدید مدیر عامل صندوق از کارگزاری‌های استان خراسان رضوی و اهدای احکام مستمری بازنشستگی، مستمری بازماندگان متوفی و مستمری از کار افتادگی از سوی مدیرعامل صندوق اهداء شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر ، در سفر اخیر دکتر روحانی ریاست جمهور به استان خراسان رضوی ،دکتر واعظ مهدوی مدیر عامل صندوق در این سفر ریاست جمهور را به شهرستان نیشابور همراهی کرد.

 در این سفر دکتر واعظ مهدوی با حضور در کارگزاری 61055 فوشنجان در جمع مستمری بگیران این شهرستان خدمات و مزایای صندوق را تشریح کرد و از جوانان خواست تا به عضویت صندوق درآیند . در این مراسم احکام مستمری بازنشستگی،مستمری بازماندگان متوفی و مستمری از کار افتادگی از سوی مدیرعامل صندوق اهداء شد.

همچنین دکتر واعظ مهدوی مدیر عامل صندوق در سفر به شهرستان نیشابور با حضور درجمع کارگزاران منتخب استان از آنان خواست تا با توجه ویژه به مناطق محروم در شهرستان ها ضمن ترغیب و تشویق جوانان و بانوان به جذب حد اکثری مناطق تحت پوشش خود بپردازند و تلاش کنند تا ریزش بیمه ای در استان کاهش یابد و بیمه شدگان به موقع حق بیمه خود را پرداخت نمایند.

وی گفت:کارگزاران می بایست قبل از هر چیز در مناطق روستایی به کمک افراد متخصص از جمله بهورزان در مراکز بهداشت بر پایش روستاها تمرکز کنند و با علم به این که چه تعداد از روستا فاقد بیمه اجتماعی هستند فعالیت خود را انجام دهند.

مدیرعامل صندوق درباره هدف از حضور و بازدید کارگزاران از شرکت فولاد خراسان  گفت: هدف ماحفظ سرمایه های خرد است با حفظ سرمایه های خرد می شود کارهای بزرگ انجام داد امروز با حضور رئیس جمهوری شاهد افتتاح بخشی دیگر از صنعت فولاد در این شهرستان بودیم که این بخش با اعتبارات خرد و سرمایه روستاییان و عشایر ساخته شده است .

وی گفت: هم اکنون با افتتاح این بخش 2500 راننده مشغول به کار هستند که خود جزئی از فعالیت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، لذا باید امید را در دل افراد زنده کرد میلیاردها سرمایه روستاییان و عشایر در صنایع فولادی و دیگر صنایع سرمایه گذاری شده است.

واعظ مهدوی افزود:  باید به فکر برنامه های دراز مدت باشیم، 35 سال پیش یک واحد تولیدی فولاد ساخته شده و امروز بهره برداری شده است پس باید با سرمایه گذاری در بیمه های اجتماعی و بکارگرفتن آن در صنعت و تولیدارزش افزوده آن حفظ شود.

وی تاکید کرد: تولید و کار هزینه دارد افراد باید زحمت بکشند و فقط با کار و تلاش مجدانه است که تولید و کسب درآمد امکان پذیر خواهد بود. باید ثمره این سرمایه گذاری ها در آینده، افراد را تامین کند. دولت سهم کارفرمایی را پرداخت می کند تا افرادی که بضاعت مالی ندارند بیمه شوند و از یارانه ای که دولت در این بخش به آن ها پرداخت می کند استفاده کنند.

در ادامه مدیر عامل صندوق به همراه کارگزاران منتخب استان از مجتمع فولاد خراسان بازدید کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,819
  • 4,124,947
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©