در سفر یک روزه مدیرعامل: بیمه شدگان کارآفرین ورامین تقدیر شدند

در سفر یک روزه مدیرعامل: بیمه شدگان کارآفرین ورامین تقدیر شدند

در مراسم یادواره شهدای دانش آموز و معلم بخش جوادآباد شهرستان ورامین از بیمه شدگان کارآفرین و مستمری بگیران تقدیر شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر واعظ مهدوی مدیرعامل محترم صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور که در یادواره شهدای بخش جوادآباد شهرستان ورامین شرکت کرده بود، گفت: انقلاب اسلامی نتیجه مجاهدت‌ها و تلاش‌های گذشته همچون انقلاب مشروطه، قیام جنگل نهضت ملی شدن نفت  و… است.

وی با اشاره به نقض برجام از سوی دولت آمریکا گفت: این تحریم‌ها و اقدامات خصمانه چیز جدیدی نبوده و جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب از این مسائل و مشکلات کم ندیده و آبدیده شده است.

 واعظ مهدوی به کودتاهای اوایل انقلاب، قائله های گنبد، بلوچستان و … و در نهایت جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: همین جوانان شما در مقابل این حوادث ایستادگی کردند و با خون خود از صدمه دیدن نظام جمهوری اسلامی و انقلاب جلوگیری کردند.به برکت این مقاومت امروز جمهوری اسلامی در تمام حوزه ها پیشرفت کرده است.

 وی با اشاره به بخش‌هایی از مناجات شعبانیه، اتکال به خداوند متعال و اهل بیت (ع) و پیامبر عظیم الشان (ص) را رمز موفقیت دانسته و همه را توصیه کرد در کشتی رهبری، نظام و عقلای جمهوری اسلامی قرار گیرند و با حفظ وحدت نگذارند آسیبی به کشور برسد.

 در ادامه این مراسم ، دکتر واعظ مهدوی از دونفر از بیمه شدگان کارآفرین صندوق تقدیر کرد. همچنین از تعدادی دیگر از مستمری بگیران نیز تقدیر و تجلیل شد.

حضور درافتتاح زمین چمن مصنوعی روستای حصار بالا از توابع بخش جواد آباد و حضور در جمع عشایر منطقه از دیگر برنامه های این سفر بود.

واعظ مهدوی همچنین در جمع کارگزاران شهرستان ورامین گفت: وظیفه کارگزاران تلاش بیشتر برای جذب بیمه شدگان است و باید تلاش شود در هر خانوار یک نفر بیمه شده باشد.

وی همچنین کارگزاران را مکلف کرد طرح‌های کارآفرینی حوزه تحت مدیریت خود را شناسایی کرده و به مدیریت استان تهران ارجاع کنند. مدیریت استان هم مکلف به پیگیری موضوع از مراجع ذی ربط همچون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی است. مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر همچنین گفت: به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان سنجش اطلاع رسانی شود تا جوانان تحصیل کرده از فرصت پیش آمده مطلع و بهره مند شوند زیرا استخدام‌های جدید صندوق هم در این آزمون صورت می‌گیرد و امیدورایم از بیمه شدگان و کارگزاران توفیق استخدام در صندوق را داشته باشند.

وی تاسیس دفتر کارگزاری در مرکز بخش را ضروری دانست و تاکید کرد: بزودی این اقدام صورت گرفته و ضمن پیشبرد اهداف صندوق در پوشش حداکثری زمینه اشتغال چند نفر فراهم خواهد شد. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 150
  • 3,888,405
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©