اهدای احکام مستمری بگیران استان خراسان رضوی با حضور مدیرعامل صندوق

اهدای احکام مستمری بگیران استان خراسان رضوی با حضور مدیرعامل صندوق

واعظ مهدوی به خبرنگار شبکه خراسان رضوی گفت تمامی ساکنان روستاها و مناطق عشایری می توانند به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در آیندو با پرداخت مبالغ جزئی ازخدمات آن بهره مند شوند.


درسفر اخیر وزیرتعاون کارو رفاه اجتماعی به خراسان رضوی واعظ مهدوی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر وزیر را همراهی نمود.

واعظ مهدوی با حضور در منزل بیمه شدگان صندوق حکم چند تن از روستاییان را اهدا نمود.

واعظ مهدوی به خبرنگار شبکه خراسان رضوی گفت : تمامی ساکنان روستاها و مناطق عشایری می توانند به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در آیند و با پرداخت مبالغ جزئی ازخدمات آن بهره مند شوند.

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر درآمد مستمری را برای بازنشستگان عزیز تامین می نماید امروزتمامی روستاییان که کمتر از 50سال سن دارند می توانند به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر بپیوندد و با پرداخت ماهی 20هزار تومان و سالانه 240هزار تومان بیمه شوند و در زمان بازنشستگی از مزایایی آن بهره مند شوند

وی افزود: بیمه شدگانی که امروز در خدمت آنها بودیم کسانی هستند که ده سال قبل به فکر امروز بوده اند و درصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر بیمه شده و حق بیمه پرداخت کرده اندو در سنین بالا و بازنشستگی مستمری بازنشستگی برای آنها برقرار شده است و تا آخر عمر از این مستمری استفاده خواهند نمود.

واعظ مهدوی گفت:بازنشستگی در حقیقت یک اطمینان نسبت به اینده استاگر جوانان عزیز روستایی امروز به فکر فردای خود باشند و امروز خودرا بیمه کنند وقتی به سن بازنشستگی و سالمندی برسند می توانند از مزایای آن بهره مند شوندلذا در حقیقت معنای آن این است که امروز درجوانی به فکر فردای خود باشید و خود رابیمه کنیدو از یارانه دو برابری که دولت در این بخش پرداخت میکند بهره مند شوند.

درادامه مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر از یکی از بیمه شدگان کارآفرین استان و یکی از کارگزاران کارآفرین استان تقدیر و تشکر نمود و لوح یاد بودی به همین مناسبت اهدا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©