توانمندسازی کارگزاریها در دستور کار مدیریت استان اصفهان

توانمندسازی کارگزاریها در دستور کار مدیریت استان اصفهان

در همایش استانی مدیران عامل شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان اصفهان استکی از ایشان خواست با اجرای کامل طرح تطبیق کارگزاریها مسیر توانمندسازی و استانداردسازی کارگزاریها را هموارتر کنند .


 به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ، در این همایش که در تاریخ 97/2/25 در بخش پیربکران شهرستان فلاورجان برگزار شد . عماد استکی مدیر استان اصفهان با توجه به حضور مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اصفهان ، کلیه مدیران عامل شرکت های تعاونی دهیاران استان ، از برنامه های صندوق برای توانمندسازی کارگزاریها در سال 97 خبر داد . وی با اشاره به این نکته که اکثر کارگزاریهای صندوق در استان اصفهان ، شرکت تعاونی دهیاریها هستند ، از مدیران این شرکتها خواست که با اجرای کامل طرح تطبیق کارگزاریها مسیر توانمندسازی و استانداردسازی کارگزاریها را هموارتر کنند . عماد استکی همچنین به نقل از سخنان مدیرعامل صندوق و با اشاره به نام گذاری سال 97 به نام سال حمایت از کالای ایرانی ، از کارگزاران خواست تا زمینه های ایجاد اشتغال را در محدوده عمل خود بررسی و با ارائه پیشنهادات و طرح های مفید اشتغال زایی ، زمینه حمایت از نیروی کار را بوجود آورند ، چرا که حمایت از نیروی کار یعنی حمایت از تولید داخلی و حمایت از تولید داخلی به منزله افزایش سطح درآمد مردم است . که این خود در ارتباط مستقیم با موضوع بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر است . چرا که با افزایش سطح درآمد خانوار نسبت به هزینه ، تمایل و نیاز به بیمه های اجتماعی افزایش یافته و افزایش ضریب نفوذ بیمه های اجتماعی در جامعه یعنی تأمین امنیت اجتماعی و امید به آینده .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©