کارگاه آموزشی کارگزاران استان سیستان و بلوچستان برگزار شد .

کارگاه آموزشی کارگزاران استان سیستان و بلوچستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر ، کارگاه آموزشی کارگزاران سیستان و بلوچستان با هدف تبیین سیاستها و برنامه های صندوق در سال جاری و همچنین بررسی عملکرد و آموزش کاربردی سامانه سبا ( الکترونیکی نمودن پرونده های تعهدات و نام نویسی ) با حضور تمامی کارگزاران برگزار شد .


  در این دوره شاقوزایی مدیر صندوق استان ، ضمن اشاره به وضعیت بیمه در سطح استان به ضرورت آموزشهای مستمر برای کارگزاران با هدف بروز رسانی آنها با شرایط جدید صندوق تاکید و بیان داشت این دوره های توجیهی و هم اندیشی بصورت ماهانه در یکی از شهرستانها برگزار خواهد شد .

   وی از کارگزاران خواست ضمن شناسایی ظرفیتها و پتانسیل منطقه حوزه فعالیت ، زمینه اشتغال روستائیان بویژه بیمه شدگان را با استفاده از تسهیلات اشتغال زایی روستایی و عشایری فراهم آورند و با ارتباط تنگاتنگ با فرمانداریها ، بخشداران و اعضای شورای اسلامی و معتمدین ، نسبت به معرفی بیشتر صندوق اقدام و جهت جذب بیشتر جامعه هدف صندوق تلاش نمایند .

   شاقوزایی گفت : کارگزاران می بایست گزارش ماهانه از وضعیت تمدید بیمه شدگان را تهیه و به استان ارسال تا مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد .در ادامه دوره ، کارشناسان تعهدات و وصول حق بیمه استان به آموزش کاربردی سامانه سبا پرداخته و به سوالات و مشکلات مطرح شده پاسخ های لازم را ارائه نمودند .

  با هدف آشنایی و توانمند سازی کارگزاران و بیمه شدگان در استفاده از تسهیلات اشتغالزای روستایی و عشایری ، سرابندی معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار ور رفاه اجتماعی استان توضیحات کاملی از روند نحوه ثبت نام ، نوع و شرایط پرداخت تسهیلات به حاضرین در جلسه ارائه و اعلام آمادگی نمود در صورت معرفی طرحهای اشتغالزا و کارآفرین از سوی کارگزاران و بیمه شدگان ، پرداخت تسهیلات به کارگزاران و همچنین بیمه شدگان صندوق در اولویت خواهند بود .

   در پایان کارگاه آموزشی از 6 نفر از کارگزاران استان که در سال گذشته از لحاظ شاخص های کیفی عملکرد مثبت داشته اند قدردانی شد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 749
  • 4,128,013
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©