ده گردشی در روستاهای مرزی شهرستان نمین

ده گردشی در روستاهای مرزی شهرستان نمین

مدیرصندوق در استان اردبیل و فرماندار شهرستان مرزی نمین، در راستای گسترش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در شهرستان نمین و بخصوص روستاهای نوار مرزی جلسه مشترکی برگزار کردند.


مدیر استان اردبیل و فرماندار شهرستان مرزی نمین، در راستای گسترش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در شهرستان نمین و بخصوص روستاهای نوار مرزی جلسه مشترکی برگزار کردند.

 این جلسه که در محل فرمانداری نمین تشکیل شد، مدیر صندوق در استان اردبیل با بیان اینکه پوشش روستاهای مرزی از برنامه‌های اصلی صندوق در سال جاری می‌باشد؛ ادامه داد: توسعه بیمه اجتماعی روستائیان در جامعه هدف و بخصوص در مناطق محروم و روستاهای مرزی از سیاست‌های اصلی صندوق در سطح کشور می‌باشد و بر این اساس برای تحقق ماموریت‌ها و سیاست‌های صندوق، اولویت اصلی دفتر در استان نیز پوشش روستاهای نوار مرزی می‌باشد و این ماموریت از اواخر خرداد ماه به صورت ده گردشی در شهرستان نمین آغاز خواهد شد.

رضا عبداللهی با تاکیدبر اینکه تحقق این ماموریت مستلزم همکاری تنگاتنگ فرمانداری، بخشداری‌ها، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها می‌باشد؛ تصریح کرد: برای گسترش چتر بیمه اجتماعی در جامعه هدف باید حمایت جدی به عمل آید.

فرماندار نمین نیز در این جلسه با اعلام آمادگی فرمانداری برای همکاری و پشتیبانی از برنامه‌های صندوق در این شهرستان گفت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به افزایش رفاه اجتماعی مردم دارد و بیمه اجتماعی روستائیان نیز با ارتقای خدمات مطلوب به روستائیان و کشاورزان می‌تواند در جهت تحقق برنامه‌های دولت نقش اساسی داشته باشد.

عاطف ناصری اظهار داشت: روستائیان، بازوان توانمند توسعه و پیشرفت کشور هستند و برای به ثمر نشستن برنامه‌های صندوق در روستاهای شهرستان مرزی نمین از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©