برای دومین بار در سال جاری همایش کارگزاران استان اردبیل برگزار شد

برای دومین بار در سال جاری همایش کارگزاران استان اردبیل برگزار شد

عبداللهی با تاکید بر اینکه گسترش عدالت اجتماعی از اهداف اصلی صندوق در جامعه می باشد؛ گفت: برای تحقق عدالت اجتماعی، گسترش چتر بیمه اجتماعی در مناطق مرزی و محروم استان به صورت جدی در دستور کار صندوق قرار گرفته است.


دومین همایش کارگزاران استان اردبیل در سال جاری در محل سالن کنفرانس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی اردبیل برگزار شد.

مدیر استان اردبیل در این همایش، هدف از برگزاری جلسات و همایش های ماهانه کارگزاران را آموزش و هم اندیشی توصیف کرد و افزود: کارگزاری ها در اجرای برنامه های صندوق نقش مهم و اساسی بر عهده دارند و بنابراین برگزاری جلسات آموزشی و نشست های هم اندیشی در راستای تسریع در تحقق اهداف و مأموریت های صندوق صورت می گیرد.

رضا عبداللهی افزود: در فرایند ارائه خدمات صندوق به جامعه هدف، کارگزاری ها در خط مقدم و ارتباط نزدیک و چهره به چهره با مردم دارند و این موضوع جایگاه کارگزاری ها را مهم و مسئولیت کارگزاران را مضاعف کرده است.

وی با بیان اینکه همایش های ماهانه با محوریت آموزش و هم اندیشی به صورت مداوم ادامه خواهد یافت؛ ادامه داد: بیمه اجتماعی روستائیان به منظور تامین رفاه عمومی افراد در جامعه هدف شکل گرفته است و کارگزاری ها باید با ارتقای سطح خدمات، تکریم ارباب رجوع، جذب جامعه هدف و تبیین و تشریح اهداف صندوق بیش از پیش کوشا باشند.

عبداللهی با تاکید بر اینکه گسترش عدالت اجتماعی از اهداف اصلی صندوق در جامعه می باشد؛ گفت:برای تحقق عدالت اجتماعی، گسترش چتر بیمه اجتماعی در مناطق مرزی و محروم استان به صورت جدی در دستور کار صندوق قرار گرفته است.

وی با تقدیر از تلاش های خالصانه کارگزاران گفت: افزایش ضریب نفوذ بیمه در جامعه هدف می تواند در راستای توسعه و بازسازی روستاها نقش موثری ایفا نماید.

عبداللهی در این همایش از افزایش مشمولین جامعه هدف صندوق در استان خبر داد و افزود: طبق سرشماری سال 1390 تعداد مشمولین استان اردبیل 129 هزار و 209 نفر بود که این تعداد با استناد به سرشماری سال 1395 به 208 هزار و 272 نفر افزایش یافته است و این امر ایجاب می نماید دفتر صندوق در استان و کارگزاران برای تحت پوشش قرار دادن همه مشمولین جامعه هدف همت مضاعف داشته باشند. در این همایش کارشناسان صندوق در استان، آموزش های لازم را به کارگزاران ارائه دادند و کارگزاران نیز ایده ها، پیشنهادات و مشکلات خود را مطرح نموده و به تبادل نظر پرداختند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©