مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان تاکید کرد: ضرورت شناسایی مزیت‌های اشتغال خرد روستایی و عشایری در آذربایجان‌شرقی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان تاکید کرد: ضرورت شناسایی مزیت‌های اشتغال خرد روستایی و عشایری در آذربایجان‌شرقی

نظری گفت: یکی از راهکارهای ایجاد منابع مالی پایدار برای رونق بیمه و بیمه‌پردازی مستمر مشمولین ، استفاده از فرصت‌های مختلف اشتغال و حمایت از روستاییان و عشایر بویژه بیمه‌شدگان عضو صندوق بیمه اجتماعی با حداقل سابقه 3 سال بیمه پردازی در رفع موانع احتمالی برای بهبود فضای کسب و کار واحدهای تولیدی است.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ، محمد نظری مدیر استان آذربایجان شرقی در بازدید از گلخانه پرورش کاکتوس کارگزاری صندوق در روستای سفیدان جدید از نزدیک در جریان فعالیت های این واحد تولیدی روستایی قرار گرفت.

وی در حاشیه این بازدید با اشاره به ضرورت شناسایی و معرفی مزیت‌های اشتغال خرد روستایی و عشایری و ترغیب هموطنان ساکن در این مناطق، گفت: یکی از راهکارهای ایجاد منابع مالی پایدار برای رونق بیمه و بیمه‌پردازی مستمر مشمولین به عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، استفاده از فرصت‌های مختلف اشتغال و حمایت از روستاییان و عشایر بویژه بیمه‌شدگان عضو صندوق بیمه اجتماعی با حداقل سابقه 3 سال بیمه پردازی در رفع موانع احتمالی برای بهبود فضای کسب و کار واحدهای تولیدی است.

نظری اظهار امیدواری کرد بستر لازم از سوی متولیان اشتغال فراگیر روستایی و عشایری از طریق تسهیلات کم‌بهره متقاضیان سامانه کارا و سایر تمهیدات قانونی و صندوق فراهم آید.

شایان ذکر است گلخانه کاکتوس این واحد با هدف تقویت سبد معیشتی خانوار در ۶۰ مترمربع باغچه روستایی با توان پرورش ۲۰۰ هزار بذر انواع کاکتوس با طول دوره ثمردهی ۱۵ ماهه و فروش تضمینی محصول به واحد ارایه دهنده بذر اولیه احداث شده است که در صورت تأمین اندک منابع مالی، طرح توسعه آن به ۳ برابر ظرفیت فعلی در دست اقدام می‌باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©