جلسه دفترامور روستایی استانداری همدان با بخشداران

جلسه دفترامور روستایی استانداری همدان با بخشداران

پورمجاهد مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان اظهار داشت یکی ازخدمات ارزشمند به روستاییان وعشایر بیمه روستاییان می باشد و ضمن حمایت تمامی سازمان ها، باید به رشد و توسعه بیمه در استان توجه ویژه داشت.


به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر،جلسه دفترامور روستایی استانداری همدان با بخشداران درحوزه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر در استانداری همدان با حضور تمامی بخشداران استان برگزار شد .      

مهدی سماواتی مدیر صندوق استان گزارش کاملی از وضعیت آماری صندوق استان و اقدامات صورت گرفته ارائه و بیان کرد دولت گام های ارزشمندی در حوزه سلامت جامعه و حمایت اجتماعی از روستاییان و عشایر برداشته و از بخشداران تقاضا داریم در منطقه حوزه فعالیت خود به این موضوع بپردازند تا درآینده افراد روستایی وعشایری از بنیه اقتصادی واجتماعی مناسبی برخوردار شوند.

وی افزود: سهمه تکلیفی برای هربخش مشخص شده و تقاضا داریم بخشداران این سهمیه را بهدهیاران ابلاغ نمایند.

پورمجاهد مدیرکل دفتر امور روستایی  و شوراها استانداری همدان اظهار داشت یکی ازخدمات ارزشمند به روستاییان وعشایر بیمه روستاییان می باشد و ضمن حمایت تمامی سازمان ها، باید به رشد و توسعه بیمه در استان توجه ویژه داشت.

وی افزود: توجه به مسائل اجتماعی روستاییان وعشایر از اولویت های بخشداران می باشد وهر ماهه گزارش عملکردی از وضعیت بیمه در بخش به دفتر امور روستایی ارائه دهند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,267
  • 3,874,568
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©