در جلسه ماهیانه کارگزاران صندوق استان فارس مطرح شد کارگزاران، تسهیل گران اشتغال روستایی

در جلسه ماهیانه کارگزاران صندوق استان فارس مطرح شد کارگزاران، تسهیل گران اشتغال روستایی

مدیرکل امور استان ها و کارگزاری های صندوق در اجلاس کارگزاران منتخب استان فارس که چهارشنبه گذشته در شیراز برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارگزاران، آنان را سربازان صف نخست خواند که مسئولیت مهمی را در صندوق ...


مدیرکل امور استان ها و کارگزاری های صندوق در اجلاس کارگزاران منتخب استان فارس که چهارشنبه گذشته در شیراز برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارگزاران، آنان را سربازان صف نخست خواند که مسئولیت مهمی را در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، مصطفی شریعتی ضمت ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه کارگزاری ها در سال گذشته گفت: رویکرد اصلی مدیریت صندوق، توانمندسازی کارگزاران به لحاظ اقتصادی و انجام امور بیمه ای است چون این باور در ستاد وجود دارد که کارگزاری ها پیشانی صندوق هستند. شریعتی با اشاره به تاکیدات مدیرعامل بر توسعه اشتغال روستایی، از کارگزاران استان فارس خواست طرح های خود برای پیش برد این طرح مهم سال 97 را ارائه دهند.

شریعتی نشست های ماهانه را یکی از اجزای طرح ساماندهی کارگزاران خواند و ادامه داد: مزیت این نشست ها به اشتراک گذاشتن تجربیات خرد هر یک از کارگزاران صندوق و هم افزایی ایده ها و طرح هاست.

وی تخصصی شدن فعالیت کارگزاران و افزایش توان مالی را یکی دیگر از اهداف ستاد مرکزی عنوان کرد و گفت: برنامه های آموزش حضوری، آموزش الکترونیکی و نشست های منظم ماهیانه با جدیت دنبال می شود.

مدیرکل امور استان ها و کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کارگزاران را تسهیلگران اشتغال روستایی برشمرد و گفت: همانطور که اشاره کردم در سال جاری رویکرد صندوق به توسعه اشتغال روستایی است و به این منظور، لازم است کارگزاران صاحبان طرح یا ایده های مناسب برای اشتغال روستایی و عشایری را به مدیریت استان معرفی کنند.

شریعتی افزود: برای شناسایی بهتر طرح های اشتغالزا، در حال برنامه ریزی برای آموزش های لازم هستیم و این برنامه آموزشی به زودی عملیاتی می شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©