برگزاری نشست مشورتی کارگزاران خراسان جنوبی

برگزاری نشست مشورتی کارگزاران خراسان جنوبی

فرج زاده  گفت: کارگزاران باید با حضور در روستاها، به صورت چهره به چهره با مردم صحبت و آنان را از خدمات صندوق آگاه کنند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر نشست های مشورتی دوره ای کارگزاران استان خراسان جنوبی برگزار شد در این نشست ابوالفضل فرج زاده،مدیر استان خراسان جنوبی با ارائه گزارش کاملی از وضعیت آماری صندوق در استان، به تشریح نقاط قوت فعالیت کارگزاری­ ها پرداخت و در ادامه اقدامات صورت گرفته و در دست اجرا را تشریح کرد.

فرج زاده  گفت: دولت گام های ارزشمندی در حوزه سلامت جامعه و حمایت اجتماعی از روستائیان و عشایر برداشته و اجرای طرح بازنشستگی پیش از موعد مصداق حمایت دولت از روستائیان و عشایر است. 

وی ادامه داد: کارگزاران صندوق در سراسر استان باید حضور در مناطق محروم را اولویت نخست کار خود بدانند.

فرج زاده  با اشاره به موفقیت برخی از کارگزاری ها در جذب جامعه هدف گفت: کارگزاران باید با حضور در روستاها، به صورت چهره به چهره با مردم صحبت و آنان را از خدمات صندوق آگاه کنند.

مدیر صندوق در استان خراسان جنوبی به مبحث مهم اشتغال روستائیان اشاره کرد و ادامه داد: دولت دوازدهم حمایت جدی از مشاغل روستایی را در دستور کار قرار داده و وظیفه کارگزاران در این بخش، پیوند دادن بیمه روستائیان با اشتغال خرد در روستاها است. کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی موظفند صاحبان طرح های اشتغالزا را در روستاها شناسایی وبرای دریافت تسهیلات به صندوق کارآفرینی امید راهنمایی نمایند.

در ادامه این نشست، دو تن از کارشناسان مدیریت استان به آموزش مدیران و کارشناسان کارگزاری ها در بخش های مختلف پرداختند و در پایان به سوالات کارگزاران پاسخ دادند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,485
  • 3,901,166
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©