تمامی کشاورزان ، روستائیان و عشایر شهرستان طالقان می توانند از مزایای صندوق برخوردارشوند

تمامی کشاورزان ، روستائیان و عشایر شهرستان طالقان می توانند از مزایای صندوق برخوردارشوند

فرماندار طالقان گفت: اجرای بازنشستگی پیش از موعد و برخورداری افراد از مزایای عضویت در صندوق می تواند  در اعتماد سازی مردم و تشویق آنان به بیمه پردازی مؤپر باشد.   


هادی بشیری مدیر صندوق در استان البرز در دیدار با جواد صادقلو  فرماندار شهرستان طالقان راه های گسترش پوشش بیمه اجتماعی را برای کشاورزان ، روستائیان و عشایر این شهرستان بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی در این نشست که در فرمانداری طالقان برگزار شد بشیری با بیان اهداف ، وظایف و مزایای صندوق گزارشی از وضعیت بیمه شدگان شهرستان را ارائه و برنامه های صندوق استان  را تشریح  کرد. وی با اشاره به چشم انداز صندوق  گفت : پوشش حداکثری کشاورزان ، روستائیان و عشایر و ارائه خدمات بیمه ای کیفی و پایدار با حفظ منزلت و کرامت هدف اصلی صندوق است که در این راستا باید از تمامی ظرفیت های موجود در این شهرستان استفاده کرد تا مشمولین بتوانند از خدمات نظام جامع تأمین اجتماعی برخوردار شوند.

مدیرصندوق در  استان البرز گفت:  با توجه به اینکه شهر طالقان زیر 20 هزار نفر جمعیت دارد تمامی ساکنین این  شهر می توانند همانند روستائیان و عشایر عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر شوند.  بشیری ادامه داد: افراد با عضویت در این صندوق علاوه بر اینکه درآینده از مزایای مستمری پیری و بازنشستگی ، کارافتادگی کلی ، مستمری بازماندگان ، نقل و انتقال بیمه ای و… برخوردار می شوند در زمان عضویت می توانند از کمک ده درصدی دولت در پرداخت حق بیمه استفاده کنند.

مدیر صندوق در استان البرز اظهار داشت : مشمولین این صندوق با پرداخت حداقل 240 هزار تومان و حداکثر 540 هزار تومان بابت یک سال عضو این صندوق می شوند .

صادقلو فرماندار طالقان اطلاع رسانی به افراد مشمول را گامی مهم در تحت پوشش قرارگرفتن آنان دانست و  اظهار داشت : بخشداران ، اعضای شورای اسلامی روستاها و شهر ، دهیاری ها ، جهاد کشاورزی و تمامی نهادهای شهرستان که مرتبط با جامعه هدف هستند میبایست همگام با صندوق در آگاه سازی و تحت پوشش قرار گرفتن مردم کمک کنند. فرماندار طالقان ادامه داد: اجرای بازنشستگی پیش از موعد و برخورداری افراد از مزایای عضویت در صندوق می تواند  در اعتماد سازی مردم و تشویق آنان به بیمه پردازی مؤپر باشد.   

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,790
  • 4,124,918
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©