فرماندار نمین: برای تحقق برنامه‌های صندوق از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد

فرماندار نمین: برای تحقق برنامه‌های صندوق از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد

امام جمعه شهرستان نمین : با عضویت در صندوق روستائیان می توانند با آرامش و امید به آینده تلاش مضاعفی در سنگر تولید داشته باشند.


طی مراسمی در مسجد جامع روستای ننه‌کران شهرستان نمین و با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی به 14 نفر از اهالی این روستا حکم بازنشستگی و مستمری بازماندگان اعطا گردید.

در این مراسم امام جمعه شهرستان نمین با بیان اینکه بیمه اجتماعی روستائیان می‌تواند نقش مهمی در توسعه و آبادانی روستاها داشته باشد؛ افزود: افزایش رفاه اجتماعی روستائیان و کشاورزان باعث می‌شود تا روستائیان با آرامش و امید به آینده تلاش مضاعفی در سنگر تولید داشته باشند.

حجت‌الاسلام صفر یوسف‌زاده با تاکید بر اینکه، روستائیان برای برخورداری ازخدمات صندوق بیمه اجتماعی روستائیان به عضویت این صندوق درآیند؛ ادامه داد: اعطای حکم بازنشستگی و مستمری بازماندگان در این مراسم نشان از خدمات خوب صندوق و آینده‌نگری سرپرست خانواده‌ها دارد که امروز  از مزایای صندوق برخوردار می‌شوند.

وی افزود: گسترش چتر بیمه اجتماعی روستائیان در شهرستان نمین یک ضرورت است و ما آمادگی خود را برای حمایت ازصندوق برای توسعه بیمه اجتماعی در این شهرستان اعلام می‌داریم.

فرماندار نمین نیزدر این مراسم با تقدیر از تلاشهای صندوق بیمه اجتماعی روستائیان در راستای توسعه بیمه اجتماعی، اضافه کرد: توسعه روستاها از برنامه‌های اصلی دولت تدبیر و امید است و توسعه بیمه اجتماعی نیز در راستای توسعه و آبادانی روستاها صورت می‌گیرد.

عاتف ناصری با اشاره به اینکه برای افزایش پوشش بیمه اجتماعی روستائیان در شهرستان، هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم بین فرمانداری نمین و صندوق بیمه روستائیان صورت گرفته است؛ ادامه داد: برای تحقق ماموریت‌ها و برنامه‌های صندوق در شهرستان نمین از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و برای عملیاتی کردن این برنامه‌ها از اواخر خرداد ماه ده گردشی را از روستاهای مرزی شهرستان آغاز خواهم کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل نیز در این مراسم با اشاره به فعالیت‌های صندوق در استان گفت: صندوق بیمه اجتماعی روستائیان استان در راستای گسترش ضریب نفوذ بیمه و ارائه خدمات، فعالیت چشمگیری در سالهای اخیر داشته است و شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همواره پشتیبان صندوق در راستای تحقق برنامه‌ها بوده است.

دکتر رحیمی با تاکید بر اینکه افزایش سطح رفاه مردم، اشتغال روستایی، پویایی تولید و توسعه روستاها مورد توجه جدی دولت تدبیر و امید است، تصریح کرد: ماموریت صندوق بیمه اجتماعی روستائیان نیز در راستای تحقق برنامه‌های دولت در زمینه رفاه اجتماعی روستائیان می‌باشد.

مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل در این مراسم با ارئه گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های صندوق گفت: گسترش ضریب نفوذ بیمه در شهرستان نمین مستلزم همکاری تنگاتنگ مسئولان محلی و مشارکت مردم می‌باشد.

رضا عبداللهی افزود: برای توسعه بیمه اجتماعی در شهرستان نمین، هماهنگی‌های لازم با فرماندار شهرستان صورت گرفته است که امیدواریم با همکاری تنگاتنگ فرمانداری، بخشداری‌ها، دهیاران و شوراها بتوانیم در آینده نزدیک به اهداف مورد نظر در این شهرستان دست یابیم.

وی با تقدیر از امام جمعه و فرماندار نمین به جهت حمایت از برنامه‌های صندوق گفت: متاسفانه آمار بیمه شدگان در شهرستان نمین بسیار پایین می‌باشد و امید است با ساماندهی کارگزاران شهرستان، ده گردشی، اطلاع‌رسانی وسیع در جامعه هدف، راه‌اندازی ستاد توسعه بیمه اجتماعی در شهرستان و بخش‌ها و همکاری تنگاتنگ مسئولان و بخصوص دهیاران و شوراها، توسعه بیمه اجتماعی را که یکی از برنامه‌های راهبردی دولت تدبیر و امید است در این شهرستان تحقق بخشیم.

لازم به ذکر است در این مراسم علاوه بر اهالی روستای ننه‌کران، دهیاران و شوراهای هر سه بخش شهرستان حضور داشتند.

گفتنی است بعد از پایان مراسم، حکم یکی از بازنشستگان که به دلیل بستری بودن نتوانسته بود در مراسم شرکت نماید توسط مدیر استانی صندوق در منزل شخصی به وی اعطا گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,095
  • 4,129,359
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©